نتایج جستجو برای عبارت :

از مجموعه‌ی درگیری‌های ناتمام ذهنی

بله من به نقطه ضعف بزرگی در رابطه با خویشن خویش پی برده ام و آن ناتمام رها کردن کار هاست. برای همین تصمیم گرفتم قدم اول را بردارم و یکی از اولین کار هایی که برای همیشه ناتمام رها کرده ام را تمام کنم؛ نتیجه را در ادامه همین پست خواهم نوشت.
همه کار فلک خوب است و تام است،
فقط عیبی میان خاص و عام است.
خجالت م یکشیم از کار مؤمن،
خجالت دادن مؤمن حرام است.
چه نازی گه به نام پاک اسلام،
مسلمانی اگر ما را به نام است.
زوال آدمی هست احتمالی،
کمال آدمی گر در کلام است.
اسیر شرم خود گردد همیشه،
اگر شاهی به نفس خود غلام است.
نظام نظم این رزم است امروز،
در این جا ب ینظامیها نظام است.
ادا شد، حاجیا، حرف دل تو،
ولیکن دردهایت ناتمام است

او بی کمالات بود...بدون اندکی رنگ و لعاب...خاکستری خاکستری...و کاملا غیر قابل اتکا...فقط گاهی احترام میگذاشت...آن هم سرسری!..احترام هایش بیش از اندازه رسمی و و باعث تضاد اشکاری بین بقیه رفتار ها و حرف های  دریده اش با بعضی گفته های  اصالت امیزش میشد...اخلاق امروزش را فردا فراموش میکرد ...تنها یک چیز بود که همیشه به یاد می اورد و ان رها کردن بود...و البته تسلیم شدن...انگار هیچ وقت  ماندن و حفظ کردن را نیاموخته بود...شاید برای همین هیچ وقت به اخلاقیات اهم
{معرفی کتب مهدوی - شماره 35}

کتاب "قدیمی ترین قصه عاشقانه ناتمام"

کتاب "قدیمی ترین قصه عاشقانه ناتمام" نوشته ی لیلا غلامزاده نطنزی است و دفتر نشر معارف، آن را به چاپ رسانده است.
نویسنده با سبکی خلاقانه، در قالب مباحثه ی استاد و دانشجویان در کلاس درس، به بیان جنبه هایی از سبک زندگی مهدوی میپردازد.
بخش اول داستان، استاد با بیان خاطره ای از دوران کودکی که مادرش برای او و خواهر و برادرش، مباحث مهدوی را بیان میکرده، بحث را شروع میکند و در ادامه به
من کیستم بجز دو سه خط شعر ناتمامیک روح بی اراده و یک مستی مدام
ای آنکه آسمان و زمین در مدار توستروی تو صبح روشن و موی تو رنگ شام
من دوست دارمت به همان شکل کودکیبی تاب و بی قرار ظهورم علی الدوام
ابروی توست عروه الوثقای اهل بیتگیسوی توست در دل من حبل لانفصام
پژمرده أم بدون تو یا ایها الربیعدر غربت م بدون تو یا ایهاالامام
از من بگیر غیر خودت هر چه هست راحتی همین کلام و همین شعر ناتمام
از تو تورا ندیدم و با تو نزیستمفهم شما کجا و من ساده ی عوام .
دارم
مستند "داستان ناتمام یک حزب" به نویسندگی و کارگردانی سید مهدی دزفولی جمعه 7 تیرماه 1398 ساعت 21 از شبکه افق سیما پخش خواهد شد. این مستند که بازخوانی حادثه تروریسی 7 تیرماه 1360 می باشد به 10 سال فعالیت های حزب جمهوری اسلامی نیز می پردازد. 
برای مشاهده این مستند در سایت فیلیمو می توانید اینجا را کلیک نمائید.
حوالی ساعت ۷ بعد از ظهر بود کنجکاو بودم ببینم چند ساعت تا لحظه تحویل سال باقی مانده. "ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه و ۳۰ ثانیه". لحظه‌ای به خودم آمدم و از ترس به خودم لرزیدم. فقط نیم ساعت به تحویل سال مانده و تو مانده‌ای و سیل این همه کار باقی مانده و ناتمام که روی هم انباشته می‌شوند. یک آن به خودم آمدم و تاریخ نوشته شده کنار ساعت را خواندم: روز یکم فروردین ۱۳۹۹. نفس راحتی کشیدم. ساعت هفت صبح فردا سال تحویل می‌شود نه هفت بعد از ظهر امروز. نمی‌دانم چرا دیگر آ
☑️ #گیسویت:
چشم تو در گیسویت
جاری است
و شب گیسویت در دل تنهایی من

☑️ # نخ:

پیراهن نخی ات را،
نگه دار برای من
تا روزی که صدای من
نخ نمای دوری ات شود

☑️ #اقیانوس:
جا گذاشته ام در اقیانوسی
دلم را 
اقیانوس آرام چشمان تو

☑️ #دریا:
تو به دریاهای طوفانی می اندیشی
من به ماهی های بی دریا

☑️ #شعر:
من شعر ناتمام عشق ام
تو قافیه ام باش
ردیف می شود
به نام تو
شعر زندگی

#سعید_فلاحی (زانا کوردستانی)
#شعر_سپکو
@ZanaKORDistani63
سپکوسرای میخانه
کانال شعرهای سپکو(سپید
یکی از بناهای زیبا و دیدنی مجموعه زندیه که با مرگ کریم خان زتد ناتمام ماند مدرسه آقا بابا خان شیراز می باشد این بنا در ضلع جنوب شرقی مسجد وکیل طراحی و ساخته شده است. گوشه غربی مدرسه به دیوان شبستان مسجد متصل است. تنها ورودی این مدرسه در گوشه جنوبی آن و از کوچه نسبتا وسیعی می باشد.
ادامه مطلب
مستند "داستان ناتمام یک حزب" به نویسندگی و کارگردانی سید مهدی دزفولی جمعه 7 تیرماه 1398 ساعت 21 از شبکه افق سیما پخش خواهد شد. این مستند که بازخوانی حادثه تروریسی 7 تیرماه 1360 می باشد به 10 سال فعالیت های حزب جمهوری اسلامی نیز می پردازد. 
مشاهده در سایت تلویبیون (+)

مشاهده در سایت تلویبیون (+) و مشاهده در سایت شبکه افق (+)

سال هاست می نویسم..
همیشه دستگاه های تایپ قدیمی را دوست داشتم..
یک بار از نزدیک دیدمش و علاقمندتر شدم..
الان دیگه با سیستمم رفیقم و سال های متمادی است که با این می نویسم..
دلم برای دفترهایم که بسیار در آن ها نوشته ام تنگ شده..
و البته وقتی که به مرگ فکر میکنم به این فکر میکنم که چیا نوشتم؟ و کاش محو بشه از صفحه کاغذها و کسی نتونه بخونه..
نوشتن حال ادم خوب میکنه.. حالا هر مدلش..
انگار یه سری جمله و واژه است که باید برون ریزیش کنی بدون اینکه مخاطبی داشته
دیشب به این فکر می کردم که قصه ای که شروع کردم رو نیمه تموم گذاشتم و دیگه هم دنبالش رو نگرفتم. بعد یه کم که فکر کردم توی وبلاگ هایی که دنبال می کنم از این مدل قصه کم نیستبد نیست یه چالش قصه های نا تموم درست کنیم و داستان های نیمه کارمون رو تموم کنیم
انشا درمورد ماه مهر ( دوره ابتدایی)
از خیلی ها پرسیدم ماه مهر یعنی چی؟ گفتند:(( یعنی بوی لبخند، بوی درس و مدرسه و مشق های ناتمام، بیدار شدن از خواب تابستونی و آغاز جنب و جوش مدرسه و تلاش و کوشش))
این ماه یه سی روزه ی جالبه که بچه ها را از خوش گذرونی های تابستونی جدا میکنه و اون هارو به درس و مشق و کتاب مشغول میکنه.
ادامه مطلب
معرفی توسط وبلاگ...الراجین

قصه های ناتمام نومه نور و سرزمین میانه کتابی از جی. آر. تالکین و با بازگردانی حسین علیزاده است که توسط انتشارات روزنه به طبع رسیده است.
سال انتشار این کتاب ۱۳۹۰ بوده است. موضوع اثر پیرامون مردمان و تاریخ فرضی جزیره ی قدسی افسانه ای نومه نور است. 
این کتاب بخشی از رشته- افسانه های پرداخته شده توسط نویسنده می باشد که دورانی ما بین داستان های اولیه که در کتاب هایی چون سیلماریلیون، برن و لوتین، فرزندان هورین، سقوط
این رمان بازتاب وی از ابرانسان نیچه است که داستایوفسکی فکر می کرد جدال خیر و شر در خود انسان نهفته است. این رمان آخرین اثر ناتمام از لیانید آندری یِف است.

این رمان نمایش جامعه اروپایی بورژوا در آستانه جنگ جهانی اول است. به نظر وی جهان تراژدی ترین وضعیت را به خود گرفته است. شاهکارهای ناتمام تاریخ ادبیات کم نیستند. رمان هایی که به هر دلیلی ناتمام مانده اند. به طور مثال کتاب محاکمه و قصر اثر کافکا و نوشته های آدم اول از آلبر کامو که در هنگام تصادف
میخواهم از خیلی قبل تر ها شروع کنم .. از یک وبلاگِ دیگر و شروعی که ناتمام مانده .. اینجا را برای خودم مینویسم و میخوانم . برای تمامِ گذارهای ناشنیده ی تاریخ و عبور از تمامِ چیزهایی که برای من است . میدانم که دیگر رهایش نمیکنم .. میدانم که در وجودم قد و بالا گرفته است .. و میدانم که مرا در آغوش میگیزد .. که کلمه نه به ادایش که به لحن و نفوذش مقدس است .

با نیمه عاشق ها ننشین. به نیمه رفقا اعتماد نکن. نصفه نیمه زندگی نکن. نصفه نیمه نمیر. نصفه نیمه امیدوار نباش. برای کسی که نصفه نیمه گوش می دهد نخوان. نصف جواب را انتخاب نکن. روی نیمه ای از حقیقت پافشاری نکن. رویای نصفه نیمه نخواه و نصفه نیمه امیدوار نباش. تا انتهای سکوتت ساکت باش و به حرف که آمدی تمام حرفت را بزن. سکوت نکن که حرف بزنی و حرف نزن که سکوت کنی. نصف، همان چیزی است که تو را میان آشنایانت غریب جلوه می دهد. اگر رضایت داری کاملا راضی باش و اگر
این می‌تواند شروع هذیان های ذهن یک دیوانه باشد...یا شاید پایان دربه در گشتن ها برای یک صفحه‌ی سفید که گنجایش لااقل کمی از حرف هایش را داشته باشد...
به هر حال آغاز باشد یا پایان وصلش کرده‌ام به تو...مثل همیشه‌ی خودم که مدام میدوم سمت تو...حالا تو هم مثل همیشه‌ی خودت باش، انگار نه انگار...
اینجا تازه شروع شب است...شروع حرف های ناتمام...
-نیمه‌ی‌پنهان‌ماه
-فقط‌به‌سفارش‌"تو‌"می‌نویسم

درست یادم نیست از چند سالگی بهم الهام شد که در یکی از روزهای تابستانی بیست و دو یا سه سالگی خواهم مرد! و مردنم حتما چیزهایی را ناتمام می‌گذاشت که آن زمان برای رها کردن‌شان غصه می‌خوردم و برای همین از رسیدن روزهای تابستان بیزار و ترسان بودم. این شد که با تمام نیروی درونی‌ام در برابر «مردن در بیست و سه سالگی» مقاومت کردم و با اصرار زیاد خواستم که زنده بمانم. 
خب، زنده ماندم.
بدون کوچک‌ترین اثری.

دانلود کتاب مجموعه علوم جفر

دانلود فایل

دانلود کتاب مجموعه علوم جفر مکتب عربیه تالیف ... - Pinterestwww.pinterest.com › pinFeb 11, 2020 - دانلود کتاب مجموعه علوم جفر مکتب عربیه تالیف عطاری تبریزی زبان : فارسی فرمت : PDF حجم فایل : 159.9mg مگابایت تعداد صفحات : 190 صفحه.
دانلود خودآموز جفر-مجموعه دو جلدی-نسخه چاپی | Pdf books, Free ...www.pinterest.com › pinدانلود کتاب جفر محمد عطاری تبریزی - برخی از فهرست مطالب بدین شرح اند: در باب علم جفر استخراج جفر جواب از جفر جامع 28 حرو

حس ملوانی که در دریای پهناوری مدام چشم می‌چرخاند تا  شاید جزیره‌ای خشکی ببیند. و ناگهان از خیلی دور نقطه‌ای می‌بیند و فریاد می‌زند خشکی خشکی!
اولش همان قدر دور است. همان قدر محو و شاید حتی نادیدنی.

سی سالگی اول جزیره‌ای دور در دریایی پهناور بود. حالا اما نزدیک است. همین جا سایه به سایه، پا به پا، کنارم راه می‌رود. حالا جزیره‌ای است که قدم‌هایم رویش راه می‌رود. 
همین قدر دور، همین قدر نزدیک

+ناتمام... فعلا منتشر شود برای ثبت تاریخ
امروز چه اتفاقاتی در انتظار شما می باشد… فال روزانه خود را اینجا بخوانید
فال روزانه متولدین فروردین ماه
شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این اصلا اهمیتی ندارد!! شما با کارهای ناتمام زیادی روبرو شده اید و قادر نیستید از آنها فرار کنید. کاری نکنید که ناامیدی بهتان غلبه کند. این را هم بدانید که از کوره در رفتن نه دیگران را خوشحال تر می‌سازد و نه خودتان را!
ادامه مطلب
بسم‌الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل 
...هیچ کس از خدا تضمین و سند قطعی نگرفته است که تا فردا زنده بماند...شاید این صبح، صبح آخر باشد...چقدر کار ناتمام داری؟
چقدر برای ملاقات با خداوند آماده ای؟؟؟
آری باشما هستم،وقتی تضمین نگرفته ای پس آماده باش...
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر والغلبه
آمدی جانا ولی دانی که دیرم آمدی # من جوانی داده ام حالا که پیرم آمدی
ای فلک او را نشانم میدهی حالا چرا # نوشدارو را ببر اکنون که سیرم آمدی
در ازل بودم ملک در آن بهشت آرزو # تا به گندم خوردنم دیدی اسیرم آمدی
پهلوانی بودم و آنگه شکارم شیر بود # ناتوان گشتم کنون همچون جبیرم آمدی
برده ام از خاطرم رویای زیبای تورا # با دو صد افسون چرا اندر ضمیرم آمدی
تاب عشقت را ندارم، لرزه آرد بر تنم # خاک خشکم مرده ام دیگر کویرم آمدی
در سرای دیگری گرجی بیابدخود تو را #
تخت جمشید نام شهری‎است باستانی در مرودشت استان فارس، که توسط داریوش در دامنه کوه مهر، بنیان نهاده شد؛ وَ تا سال‎ها قبل از این‎که توسط اسکندر مقدونی به آتش کشیده شود، پایتخت تشریفاتیِ امپراتوریِ سلسله هخامنشی بود.
ابتدا این شهر 125 هزار مترمربع نبود، اما هر پادشاه که آمد در کنار آن کاخی برای خود، بنا نهاد وَ شهر تخت جمشید را گسترش داد؛ دروازه ناتمام یکی از نشانه‎های آن است؛ چراکه در زمان به آتش کشیدن این شهر، هنوز ورود و خروج از این دروازه
این روزها حالی دارم که نمی دانم به مناسبت افزایش سن است و گذر عمر یا معلمی کردن و کسب تجربه.چقدر نیاموخته دارم و چقدر بیهوده و کم عمق است آنچه که خیال میکردم آموخته ام و در دست دارم.کاش آن زمان که خام بودم و بی تجربه و به دنبال بطالت و لذت، میفهمیدم و میدانستم آنچه امروز میدانم و میفهمم را.آن زمان دلسوز خودم نبودم و امروز هم.آن زمان سر به هوا بودم و امروز هم.درس زندگی باید آموخت. درسی برای تمام عمر و تمام ابعاد زندگی، که غیر ازین بی حاصلی و بی خبر
نام:وحشی
نویسنده:م.قربان پور معروف به خانم تراندویل
تعداد جلد ها:10
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
7.دخمه ی شیاطین(در حال تایپ)
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترتیب از ج
هری پاتر و سنگ جادو اولین رمان از هفت رمان مجموعه داستانهای هری پاتر است. کتابی که آغاز پادشاهی این مجموعه رمان بر بازار کتاب بود. نویسنده انگلیسی این کتاب خانم جی کی رولینگ با نگارش این مجموعه داستانها توانست یکی از ثروتمندترین زنان انگلستان بشود. این رمان در تاریخ ۳۰ ژوئن ۱۹۹۷ با عنوان هری و سنگ جادو منتشر شد که تحسین منتقدین و فروش بسیار زیادی را در بازار جهانی تجربه کرد. این مجموعه رمان به 67 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. و حدود 450 میلیون ن
به دروازه‌بان‌ها فکر می‌کنم. به این چارچوب سه‌بر فلزی. فکر می‌کنم چه رازی است که دروازه‌بان‌ را از یک فوتبالیست ساده تبدیل می‌کند به کیاس‌ترین بازیکن زمین؟ کیاسی که البته درنهایت فریب هم خواهد خورد. توپ بارها و بارها از دستش دور می‌ماند و می‌چسبد به تور دروازه. این را خودش هم به‌طور غریزی می‌داند. امّا انگار او در یک موقعیت خاص بین خودویرانگریِ سیزیف‌ بودن و داشتن یک شغل امن، اولی را برگزیده. 
این چارچوب سه‌بر فلزی و این زمین سبز، ص
مجموعه تفریحی گاوازنگ (ائل داغی)
مجموعه تفریحی ائل داغی 
یکی از نقاط بسیار خوش آب و هوای زنجان،
منطقه ی تفریحی گردشگری ائل داغی می باشد. مجموعه تفریحی و کوهستانی ائل
داغی زنجان که به مجموعه تفریحی گاوازنگ و بام زنجان نیز شهرت دارد در
شمالی ترین نقطه شهر و در دامنه کوه گاوازنگ قرار گرفته است.
ادامه مطلب
من عاشق شدم وگرنه این بی قراریم دلیل دیگری ندارد. من عاشق شده ام وگرنه این هوس ناتمام حرف زدن با محدثه چیست؟! من عاشق شدم وگرنه این دلیل خوشحالی، این میل بوسیدن برای چیست؟! من عاشق شدم و دیگر نه می خواهم و نه می توانم باز گردم به تنهایی خویش، محدثه من، این بینوا عاشقت را در تنهایی خود جا می دهی؟! از من دور هستی و خداوند در فکر است که تو را چگونه خلق کرده است که بنده سر به راهش را اینچنین از او غافل کرده ای. باز می گویم: دوستت دارم. با اینکه نوشتنش ه
آزمون قضاوت اخلاقی (MJT)(20صفحه در قالب ورد)
آزمون حاضر از قضاوت اخلاقی برای کودکان بر مبنای الگوی یک آزمون هوش کلی است که شامل سؤالات استدلال ، قوه تشخیص ، بهترین پاسخ ها و غیره است با این تفاوت که همه سؤالات معنای  اخلاقی دارد  . این آزمون برای کودکان 6 تا 11 ساله ساخته شده است. آزمون مرکب از 50 سؤال است که کودک باید در مورد آنها تصمیم اخلاقی بگیرد. بخش اول : تشخیص – شامل ده سؤالات که هر کدام سه انتخاب دارد . بخش دوم: جملات ناتمام- دارای ده سؤال است
السلام علیک یا طفل الرضیع … خندیدی و شکستم و عالم خراب شد سهم تمام ثانیه‌ها اضطراب شد تیری رسید و صحبت من ناتمام ماند گفتم که آب؛ تیر برایم جواب شد تیری رسید حنجرت آتش گرفت و بعد از آتش گلوی تو قلبم کباب شد تصویر حلق پاره‌ات ای کودک شهید در چشم‌های دخترکی …
نوشته تصاویر پسر شهید مهدی لطفی نیاسر اولین بار در شهید محمد مهدی لطفی نیاسر. پدیدار شد.
اگر در آغاز کسب و کار اینترنتی هستید و قصد دارید از سیستمهای کسب درآمد شروع کنید، باید توجه کنید که زیر مجموعه ی دیگران نشید. این کار باعث میشه که مبلغ کل درآمدتون به خودتون اختصاص داشته باشه. راهکارشم سادست: رو لینک هایی که دیگران میدن کلیک نکنید. اون لینکا در حقیقت لینک جذب زیر مجموعه ی اختصاصی اوناس. که معمولا به چنین آدرسایی ختم میشن:example.com/?ref=123456789بازم اگه سوالی بود در خدمتم.
اپ حقوق منتشر شد

همه منابع حقوق، قضاوت، وکالت، قانون و ... در دستان شما
مجموعه سوالات آزمون های کارشناسی ارشد سال های اخیر
مجموعه کامل سوالات آزمون های دکتری حقوق در گرایش های حقوق خصوصی، حقوق بین‌الملل، حقوق جزا و جرم‌شناسی، حقوق عمومی، حقوق نفت و گاز به همراه سوالات فقه و مبانی حقوق اسلامی، زبان و استعداد تحصیلی دکتری به تفکیک درس
مجموعه آزمون های وکالت به تفکیک درس
مجموعه آزمون های قضاوت به تفکیک درس
مجموعه قانون اساسی کشور ها
مجموعه
یکی از دغدغه های اکثر کسانی که می خواهند در آزمون های آیلتس و مصاحبه های مختلف شرکت کنند عدم دسترسی به مجموعه سوالات مهم در چنین آزمون هایی است. این مجموعه به این نیاز شما به خوبی پاسخ می دهد و در موضوعات متعدد شما را با سوالات گوناگون آشنا می کند.

نویسنده:م.قربان پور معروف به خانم تراندویل
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی
خلاصه:داستان از یک دختر نه ساله به نام لوریانس شروع می شود که از روستا و خانواده اش فرار کرده و به جنگل پناه می برد.
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترت
با عنایت به راه اندازی دفتر سازمان مردم نهاد دیده بان عدالت و شفافیت استان قزوین، این مجموعه از افراد علاقه مند دعوت به همکاری مینماید. در صورت علاقه مندی همکاری با این مجموعه و یا داشتن اطلاع از فسادهای قابل پیگیری همراه با مستندات میتوانید با شماره تلفن  ۳۳۲۳۵۷۰۰ و یا با مراجعه به دفتر این مجموعه در خیابان نادری جنب ستاد عتبات عالیات مراجعه العام همکاری نمایید. 
با عنایت به راه اندازی دفتر سازمان مردم نهاد دیده بان عدالت و شفافیت استان قزوین، این مجموعه از افراد علاقه مند دعوت به همکاری مینماید. در صورت علاقه مندی همکاری با این مجموعه و یا داشتن اطلاع از فسادهای قابل پیگیری همراه با مستندات میتوانید با شماره تلفن  ۳۳۲۳۵۷۰۰ و یا با مراجعه به دفتر این مجموعه در خیابان نادری جنب ستاد عتبات عالیات مراجعه اعلام همکاری نمایید. 
Keep Calm and Carry on
آرام باشید و با امید ادامه بدید
شاید شما نیز بارها و بارها عبارت بالا را در قالب لوگو و پوسترهای مختلف دیده باشید. 
این عبارت سومین پوستر از یک مجموعه پوستر است که توسط دولت بریتانیا در زمان جنگ جهانی دوم تهیه شده بود و هدف از آن‌ها تشویق و روحیه دادن به مردم کشور بود.
علی رغم اینکه پوستر اول و دوم بطور وسیعی پخش شده بود اما پوستر آرام باشید و ادامه بدید هرگز منتشر نشد زیرا برای زمانی طراحی شده بود که بخشهایی از خاک بریتانیا به اش
Keep Calm and Carry on
آرام باشید و با امید ادامه بدید
شاید شما نیز بارها و بارها عبارت بالا را در قالب لوگو و پوسترهای مختلف دیده باشید. 
این عبارت سومین پوستر از یک مجموعه پوستر است که توسط دولت بریتانیا در زمان جنگ جهانی دوم تهیه شده بود و هدف از آن‌ها تشویق و روحیه دادن به مردم کشور بود.
علی رغم اینکه پوستر اول و دوم بطور وسیعی پخش شده بود اما پوستر آرام باشید و ادامه بدید هرگز منتشر نشد زیرا برای زمانی طراحی شده بود که بخشهایی از خاک بریتانیا به اش
با سلام.به استحضار دوستان و هموطنان و سروران عزیز و مشتریان گرامی می رساند وبلاگ مجموعه تولیدی و پخش ظروف یکبار مصرف شفق جهت اطلاع از انواع محصولات به همراه کاتالوگ و لیست قیمت روزانه در این سایت عرضه می گردد.
صمنا این مجموعه با آغوش باز آماده دریافت هرگونه انتقادات و پیشنهادات سازنده شما عزیزان می باشد.  

شماره تماس با مدیریت مجموعه تولیدی شفق :  ناصری -    09382879410
این مجموعه شامل 58 فونت فارسی مختلف و زیبا در مدل های مختلف می باشد که با نصب آن در ویندوز میتوانید در برنامه های مختلف از جمله مجموعه نرم افزار های آفیس از آنها استفاده کنید برای دانلود این مجموعه از سیب دانلود به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب
‌⭕️اعتراف رسانه های غربی و صهیونیستی به نقش موساد در شهادت تهرانی مقدم 
سال ۱۳۹۰شاهد ترور دو نفر از دانشمندان هسته ای بودیم. یکم مرداد ۱۳۹۰ داریوش رضایی نژادو در ۲۱ دیماه همین سال مصطفی احمدی روشن و همراهش قشقایی ترور و به شهادت می رسند. عوامل ترور هرگز مشخص نشدند وبرخی افراد که در مستندکلوپ ترور به عنوان عوامل ترور معرفی شدند، 
ادامه مطلب
عبارت است از مجموعه کامل اندازه های ممکن یا اطلاعات ثبت شده از یک صفت کیفی، در مورد گردآورده کامل واحدها، که می خواهیم استنباط هایی راجع به آن انجام دهیم.منظور از عمل گردآوردن داده ها، استخراج نتایج درباره جامعه می باشد. یا به بیان ساده تر، در هر بررسی آماری، مجموعه عناصر مورد نظر را جامعه می نامند در نتیجه جامعه، مجموعه تمام مشاهدات ممکن است که می توانند با تکرار یک آزمایش حاصل شوند.
کرونا ویروس بالاخره به ایران رسید و خیلی متاسفم که نمیتونم به خیلی از رویاهام برسم. امیدورام بتونم از این بلایا هم جان سالم به در ببرم تا حداقل بتونم آخرین آرزو یا هدف م رو اجرایی کنم.
شاید این موضوع یک بهانه خوب بود تا بتونم زودتر سر و سامانی به آرزوهای ناتمام زندگی م بدم و برای رسیدن بهشون برنامه ریزی مجددی داشته باشم. 
برسیم به اصل موضوع که برنامه ریزی برای برآورده کردن یکی از آرزوهای بزرگ‌م یعنی سایکل تورسیم‌ه. البته خیلی دوست داشتم قای
بسم الله الرحمن الرحیم
مجموعه‌های فرهنگی ایمانی انقلابی، غالباً برای حل مشکلات نظام و حفره‌های آن شروع و ادامه می‌یابند.
ولی آفت بزرگ این مجموعه‌ها سوار شدن روی سیستم خود و دست‌ها را طوری حائل کردن است که کسی تقلب نکند یا کسی مشابه‌کاری نکند یا کسی کنار ما در نیاید. یعنی کسی با کسی کار نمی‌کند مگر اندازه‌ی خودش یا بزرگ‌تر از خودش باشد. یا رابطه‌ای وجود داشته باشد.

این یک آسیب بزرگ ماست. شاید به هم‌دیگر اعتماد نداریم. این هست.
شاید فرد
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی با ارائه بیش از هزاران ایده جالب و خلاقانه سعی کرده تا به زبان انگلیسی شما را در برگزاری مراسمی خاص کمک نماید. این مجموعه به دلیل ارائه ایده هایی مقرون به صرفه و در عین حال خاص و زیبا، توانسته به یکی از محبوب ترین مجموعه ها در میان زوج های جوان تبدیل شود. امروزه تلاش تمامی زوج های جوان بر برگزاری جشن عروسی خاص و منحصر به فرد با به کار گیری ایده هایی خلاقانه و جذاب
سلام بر شما
ما مجموعه ای عظیم از پویانمایی، فیلم، نرم افزار و بازی مذهبی را جمع آوری کرده ایم و به تدریج منتشر میکنیم.
برای دریافت باید به کانال های ما معمولا مراجعه نمایید؛ زیرا در حال حاضر امکان راه اندازی سایت را نداریم.
حتما مجموعه عظیم ما را ببینید. پویانمایی های مناسب فرزندان ...
هدف ما این نبوده که هر مجموعه ای را قرار دهیم. رویکرد بارگذاری مطالب، مذهبی دینی بوده.

«ای کسانی که از آب و گِل آفریده شده اید، ای غفلت پیشگان مغرور و مست به آن چیزی که بر شما حرام شده است، توجهی نمی کنید. آیا فرقی میان آلودگی و ناپاکی نیست؟ و میان حوریان خوش خویی که از دروغ بدورند و بدون ملال و خشم برای انسان ماندگارند و بکارت شان پیوسته ثابت است، آرام تر از کف و شیرین تر از عسل در میان بستری معلق در امواج متلاطم دریای شراب و عسل که پایانی ندارد. این سلطه ای ناتمام و نعمتی جاودانگی و دائم است. جهان در اختیار خداوند حکیم و باقی است
به دنیای گشتین خوش آمدید
1- جستجو و دسترسی ساده به مجموعه های تفریحی، گردشگری و ورزشی
2- امکان مشاهده مکانی مراکز تفریحی، گردشگری و ورزشی در قالب نقشه
3- اطلاع از امکانات، ظرفیت، بلیط ها و مشاهده تصاویر مجموعه ها
4- مشاهده ویدیو و بازدید مجازی از مجموعه های آبی
5- خرید بلیط با تخفیف ویژه و بهره مندی از تخفیف های مناسبتی و روزانه، هفتگی و ماهیانه
6- امکان شرکت در مسابقات و جشنواره های ویژه
7- عدم نیاز به چاپ بلیط
8- صرفه جویی در وقت و هزینه
9- امکان کن
یه مدیر قبل از همه چی نیاز به شناخت داره، شناخت از خودش و محیطش، و این، پیچیدگی ها و وسعت زیادی داره .. و خود مدیر هم به عنوان یک انسان یک مجموعه به هم پیوسته و مرتبط از عناصر و عوامل مختلفه .. و در نتیجه این شناخت لازمه بتونه به یک دیدگاه و بینش روشن و دقیق برسه 

مدیر وقتی که از مجهول خودش و محیط بیرون اومد!(این یه وضعیت ایده اله)، می تونه به بهترین روش یک مجموعه رو، که موسسه و سازمان و مجموعه افرادش هست با قدرت ادراک و شعور مدیریت کنه و به مقصد
آخرین باری که دیدمش سرشو تکیه داده بود به در و سعی می‌کرد آرامشش رو حفظ کنه من کجا بودم؟ اون طرف در روی صندلی نشسته بودم یا نه بذارین درست ‌تر بگم قرار بود روی صندلیا نشسته باشم اما مگه استرس امون می‌داد راه می‌رفتم از این طرف راهرو به اون طرف راهرو..پوست لبم رو کنده بودم و هیچی از ناخنام باقی نمونده بود که یه دستی سرمو آورد بالا و دستم رو گرفت و با چشماش به چشمام خیره شد..یه چیزی گذاشت تو دستام و گفت این ارزشمندترین چیزیه که من دارم و باهاش آر
یه مدیر قبل از همه چی نیاز به شناخت داره، شناخت از خودش و محیطش، و این، پیچیدگی ها و وسعت زیادی داره .. و خود مدیر هم به عنوان یک انسان یک مجموعه به هم پیوسته و مرتبط از عناصر و عوامل مختلفه .. این شناخت لازمه برای اینکه بتونه به یک دیدگاه و بینش روشن و دقیق برسه 

مدیر وقتی که از مجهول خودش و محیط بیرون اومد! (این یه وضعیت ایده اله)، می تونه به بهترین روش، یک مجموعه رو، که موسسه و سازمان و مجموعه افرادش هست، با قدرتِ ادراک و شعور، مدیریت کنه و به

دو بار دیدمشان، اولین بار شش سال پیش بود به بهانه درمان سرطان آخرین تیر ترکش مان برای زنده ماندن «روزه آب» بود به خیالمان! پزشکی بود غریب و عجیب، طبیعت را  می پرستید و رفتارش با بیمارانش موج سینوسی خشم و عطوفت بود، هیچ وقت فراموش نمی کنم آن روز را که در خانه «تنگ راه» ش قبر کنده شده اش را نشانمان داد و گفت از مرگ نمی ترسد و اگر بمیرد آنجا آرام می گیرد تا ابد.
سری دوم سه یا دو سال پیش بود با خانم مهوش شیخ الاسلامی و آقای ماجد نیسی برای کامل کرد
نویسنده:م.قربانپور معروف به خانم تراندویل
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
8.در انتظار تایپ
9.در انتظار تایپ
10.در انتظار تایپ
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی،تریلر
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را
چشمان وق زده و مرغوارش را به دیوار دوخته بود...درحالی که با انگشتانش روی میز ضرب گرفته بود مدام تکرار میکرد :برای چی بود!؟همه ی این کارا واسه چی بود؟؟!...غروب آفتاب بود...دقیقا همان زمانی که تیغ تاریکی سر خورشید را از تنش جدا می کرد...ایستاد و صندلی را عقب کشید...داشت در نور خون آلود خورشید ذوب میشد...برق ساتن آبی رنگ و مشمئز کننده لباس آن زنک چشمش را سوراخ کرده بود...دیگر در اتاقش نبود...و چقدر از آبی متنفر بود...دخترک میرقصید و کف پاهایش از سیاهی ذاتش

دو بار دیدمشان، اولین بار شش سال پیش بود به بهانه درمان سرطان آخرین تیر ترکش مان برای زنده ماندن «روزه آب» بود به خیالمان! پزشکی بود غریب و عجیب، طبیعت را  می پرستید و رفتارش با بیمارانش موج سینوسی خشم و عطوفت بود، هیچ وقت فراموش نمی کنم آن روز را که در خانه «تنگ راه» ش قبر کنده شده اش را نشانمان داد و گفت از مرگ نمی ترسد و اگر بمیرد آنجا آرام می گیرد تا ابد.
سری دوم سه یا دو سال پیش بود با خانم مهوش شیخ الاسلامی و آقای ماجد نیسی برای کامل کرد
هرروستا حداقل یک فداکار با یک مجموعه انساندوستانه علاج همه دردهاست می شود با جذب و جلب دانایان و توانایان دردهای یک منطقه را به راحتی درمان کرد یک فداکار باید در هرروستائی باشد که بتواند چنین فرهنگی را جا بیندازد 
مشکلات روستا ها براحتی و در قالب قرض الحسنه حل شدنیست اما باید با یک انسان فعال و فداکار و یک مجموعه انساندوستانه مطرح شد و به جنگ مشکلات رفت و این کار بسیار سهل و آسان می باشد 
ما با مجموعه صخا سالهاست استارت زده ایم و شروع کرده ا
با سلام و عرض ارادت خدمت همراهان همیشگی وبلاگ دبستان نمونه
با توجه به اتمام چاپ سوم کتاب مجموعه پیک های خلاق من و عدم امکان چاپ مجدد این مجموعه، شما میتوانید فایل پیک ها را به صورت یک جا در اختیار داشته باشید و هر زمان که نیاز به چاپ برای دانش آموزان و فرزند خود داشتید از آن استفاده نمایید.
برای دریافت فایل این مجموعه می توانید از طریق ارسال پیام در تلگرام و یا به صورت پیامکی با شماره 09128832043 در تماس باشید و این مجموعه را دریافت نمایید.
همچنین
نویسنده:م.قربانپور معروف به خانم تراندویل
1.امپراطوری گرگ ها
2.عشق اهریمن
3.شاهزاده ی خون
4.رایحه ی جهنمی
5.پسر بهشت
6.عقاب های آزاد
ژانر:اروتیک(صحنه های باز)،عاشقانه،هیجانی،ماورائی،تخیلی،تریلر
نکته:برای درک داستان،باید مجموعه را به ترتیب از جلد اول بخوانید.چرا که جلد های مجموعه
با اینکه میدونه اصلا از این کار خوشم نمیاد اما وقتی به یه بهونه ای وارد اتاقم میشه و من رو در حال نوشتن می بینه برای لحظه ای کوتاه هم که شده نگاهش رو می لغزونه روی نوشته های کاغذ زیر دستم. کاملا می تونم حس کنجکاویش رو درک کنم.
بد چیزیه که از موعد پایان خودت بی خبری، که قبلش حتی یه ندا هم بهت نمیدن، که باید حواست باشه شاید این آخرین باره...
نه برای به دنیا آوردنت اجازه گرفته می شه نه برای خلاص شدن از شرّت!
به روزی فکر کردم که دیگه نیستم تا دفتر زیر د
بزرگترین آرشیو موزیک فارسیمجموعه ای از بی نظیرترین آهنگ های فارسیکاملترین و بی نقص ترین مجموعه آلبوم های ایران زمین صدا های ماندگار در تاریخ موسیقی ایران مجموعه ای بیاد ماندنی از برترین ستارگان پاپ فارسیو سوپرایز  برای  دوستان نوجوان ما  مجموعه موسقی رپ فارسی همه این مجموعه بی نظیر را در قالب 900 گیگ برای شما تهیه و تدارک دیده ایمتلفن سفارش: 09197941824

این جمعه هم گذشت، تو اما نیامدیپایانِ سبز قصه دنیا، نیامدیمانده ست دل اسیر هزاران سؤال تلخای پاسخ هر آنچه معمّا، نیامدیکِز کرده اند پنجره ها در غبار خویشای آفتاب روشنِ فردا، نیامدیافسرده دل به دامن تفتیده کویرای روح آسمانی دریا، نیامدیای حسّ پاکِ گم شده روح روزگارزیباترین بهانه دنیا نیامدیای از تبار آینه ها، ای حضورسبزای آخرین ذخیره طاها نیامدیاین جمعه هم گذشت و غزل ناتمام مانداین است قسمتِ دلِ من، تا نیامدی
هوالمحبوب
سلام محبوب ازلی و ابدی
امروز را بیشتر از دیروز با یاد تو سپری کردم، داشتم فکر می‌کردم به لطف ماه توست که دردها تسکین یافته‌اند، غم‌ها سبک‌تر شده‌اند. اصلا به قشنگی ماه توست که بیداریم و از بیداری‌مان لذت می‌بریم.
یاد توست که لبخند می‌شود و بر لب‌هایم می‌نشیند، یاد توست که گاه اشک می‌شود و از چشم‌هایم می‌چکد، یاد توست که قلبم را آکنده، یاد توست که در دقایقم جاری است، یاد توست این شعف درونی که می‌جوشد و به غلیان در می‌آید.
از
در این مجموعه تعداد 80 والپیپر مذهبی با موضاعات مختلف اسلامی با کیفیت بالا برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید از آنها برای تصاویر پس زمینه استفاده کنید.
برای دانلود این مجموعه از نایس دانلود به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب
با سلام و عرض ادب خدمت مراجعه کنندگان گرامی مطب دکتر امیرچوپانی
از روز شنبه مورخه 1398/10/28 شما می توانید در این سایت از شعبه یک مطب و در سایت vatio.blog.ir از شعبه دوم این مجموعه نوبت آنلاین بگیرید.
!توجه! نوبت دهی آنلاین این مجموعه ققط بصورت تلفنی و از ظریق دو سایت این مجموعه امکان پذیر میباشد .

مجموعه سوالات کنکوری رشته باستان شناسی از دوران ماد و هخامنشی طراحی شده است. این سوال ها بر اساس منابع معتبر فارسی نگاشته شده است. سوالات در قالب فایل ورد(WORD) با تعداد 1000 سوال در 140 صفحه تهیه شده است. مجموعه ای کامل از سوالات چهار گزینه ای که نکات کلیدی و مهم دوران ماد و هخامنشی را به صورت کلیدی ارائه می دهند. و زمان آماده شدن برای کنکور را کاهش می دهد و در مقابل نتیجه مناسبی را به همراه دارد.
ادامه مطلب
مجموعه ای از فونت های پر کاربرد و زیبای فارسی را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید با نصب آنها در ویندوز در تمامی برنامه ها از جمله نرم افزار های آفیس و فتوشاپ از آنها استفاده کنید.

ادامه مطلب
هوالحق
...بسم الله الرحمن الرحیم خیلی حرف درونش دارد، اُمّ الاسماء الله است، خیلی چیزها از الله درمیاید، از رحمان درمیاید، از رحیم در میاید. قرآن میفرماید: (بل نحن محرومون) ما محروم هستیم، یعنی همین که به اندازه همه عالم آفرینش در بسم الله الرحمن الرحیم درونش حرف دارد، مطلب دارد، درونش مقام دارد، عالی ترین مقامی که انسان در سیر الی الله میتواند برسد، مقام بسم الله الرحمن الرحیم است.تا باطن بسم الله برای ما کشف نشود، هیچی از عوالم... همانطور ک
در این مجموعه تعداد 100 عدد والپیپر با کفیت بسیار بالا 4K و طرح های زیبا و با رنگ های مختلف برای موبایل را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید با این تصاویر پس زمینه ی موبایل خود را تغییر داده و زیباتر کنید.

ادامه مطلب
مجموعه مقالات گردشگری
مجموعه مقالات گردشگری شامل انواع مباحث گردشگری (حمل و نقل و...)شهرهای گردشگری ایران و جهانبانک دفاتر گردشگری و....
وقتی کار های مانند ویرایش عکس در فتوشاپ انجام میدهید به فونت های خاصی درجهت متن های باب میل خودتان نیاز دارید وقتی میخواهید متنی در جایی قرار دهید به فونت احتیاج پیدا میکنید زیرا زیبایی متن در طراحی بسیار مهم است،مجموعه 6000 تایی در یک مجموعه فایل آماده شده است تمامی این فونت ها خاص و کاربردی هستند،شکل زیبایی در متن میتواند چشم بیننده را بگیرید تا آن متن را بخواند،مناسب برای به کار بردن طراحان گرافیگ این مجموعه گلچین شده و متفاوت هستند و درج
این مجموعه سوالات کنکوری دربردارنده 1000 نکته کلیدی و ارزشمند از منابع درس پیش از تاریخ ایران در رشته باستان شناسی است. در سوالات این مجموعه سعی بر آن شده است تا از تمامی منابعی که در ادوار گذشته از آنها سوال لحاظ شده است و منابع جدید باستان شناسی استفاده شود.  استفاده از فلش کارت حاضر علاوه بر موثر بودن در بهینه کردن وقت داوطلب، در افزایش یادگیری آن تاثیر مثبت دارد. 
ادامه مطلب
در این مجموعه بیش از 100 فونت انگلیسی در طرح های زیبا و کاربردی برای شما جمع آوری کرده ایم که با نصب این فونت ها روی ویندوز می توانید در تمام قسمت های ویندوز و انواع نرم افزار های افیس و یا فتوشاپ از آنها استفاده کنید.

ادامه مطلب
در این مجموعه تعداد 60 والپیپر با کیفیت بالا 4K و Full HD برای موبایل را برای شما آماده کرده ایم که می توانید با استفاده از این تصاویر پس زمینه ی موبایل خود را زیباتر کنید.

ادامه مطلب
در این مجموعه تعداد 150 والپیپر انتزاعی و گرافیکی با کیفیت بالا Full HD را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید از این تصاویر برای پس زمینه و کار های گرافیکی استفاده کنید.

ادامه مطلب
جزوه مجموعه آزمون های ریاضی مهندسی

دانلود جزوه مجموعه آزمون های ریاضی مهندسی رشته مهندسی مکانیک، در قالب pdf و در 55 صفحه. توضیحات: این جزوه جز منابع آمادگی آزمون کارشناسی ارشد سراسری رشته مهندسی مکانیک ویژه کنکور می باشد که به طور کامل، به همراه مجموعه ...
در این مجموعه تعداد 50 والپبپر منظره از طبیعت با کیفیت بالا Full HD و بسیار زیبا برای شما گلچین کرده ایم که می توانید از آنها برای تصاویر پس زمینه و کارهای گرافیکی استفاده کنید.

ادامه مطلب
در این مجموعه تعداد 100 والپیپر با موضوع بازی های کامپیوتری در طرح ها ی زیبا و متفاوت با کیفیت بالا Full HD برای شما آماده کرده ایم که می توانید از آنها برای تصاویر پس زمینه و یا کارهای گرافیکی استفاده کنید.

ادامه مطلب
با سلام
دانشجویان محترم می توانند مجموعه تمرینات تکمیل شده سری الف به همراه پاسخ تمرینات از لینک های زیر دانلود نمایند. لازم به ذکر است سوالات بخش «برای مطالعه بیشتر» صرفا جهت تمرین و افزایش میزان یادگیری و مهارت دانشجو در حل مسائل بوده و در امتحان پایانی مورد ارزیابی واقع نمی گردند.
مجموعه تمرینات سری الف
پاسخ مجموعه تمرینات سری الف
درباره مها
درباره ما ،مجموعه‌ مها متشکل از یک تیم حرفه ای ومتخصص چند سالی است که درزمینه ی تبلیغات مجازی و آفلاین فعالیت دارد.
این مجموعه سعی دارد با ارِائه ی خدمات تبلیغاتی  با کیفیت عالی ، قیمت مناسب و متناسب با شغل شما عزیزان به پیشرفت شغلی و در نتیجه پبشرفت جامعه کمک کند.
شما عزیزان در همه ی زمینه های تبلیغاتی که شرکت مها در آنها فعالیت دارد می توانید با مشاوره ی رایگان از کیفیت و هزینه ی خدمات ما اطمینان حاصل کنید و بعد از آن با این مجموع
در این مجموعه تعداد 65 والپیپر با موضوع گل های زیبا و رنگارنگ با کیفیت بالا Full HD را برای شما جمع آوری کرده ایم که می توانید از این تصاویر برای استفاده در پس زمینه ویندوز یا نرم افزار های گرافیکی استفاده کنید.

ادامه مطلب
هوش سیاه ۲ نام مجموعه تلویزیونی است که در ادامه مجموعه هوش سیاه ۱ساخته شده‌است. در تاریخ ۲۲ مهر سال ۱۳۸۹ جهت ساخت سری دوم مجموعه در سیمای جمهوری اسلامی ایران تصمیم‌گیری و ساخت سری دوم قطعی شد.[۲]کارگردان این مجموعه همانند سری قبل مسعود آب‌پرور است ولی تهیه‌کنندگی آن راسید مرتضی فاطمی بر عهده داشته‌است. این مجموعه می‌بایست با حمایت مالی و اطلاعاتی پلیس ایران همراه شود که علی‌رغم تعهد کتبی پلیس، این وعده عملی نشد و مجموعه ابتدا بدون کمک
از سرگیری پخش سریال تلوزیونی زیرهمکف از امشب

سریال طنز زیرهمکف امشب ۲۰ دی ۱۳۹۸ پخش خواهد شد....
همزمان با اعلام عزای عمومی توسط رهبری پخش این مجموعه تلوزیونی پایان یافت با این وجود قرار است قسمت های جدید آن روی وبگاه قرار داده شود....

مجموعه ی زیرهمکف کاری از گروه فیلم و سریال شبکه یک سیماست که در ۲۳ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای تولید شده است و از جمعه تا چهارشنبه هر شب پس از بخش خبری ساعت ۲۱ از این شبکه پخش می‌شود.

در داستان این اثر آمده است که: زندگی
کتاب «بورا جبهه، بورا معبد» از مجموعه اشعار ایوب شهبازی که به زبان ترکی سروده شده است.
کتاب «بورا جبهه، بورا معبد» مجموعه اشعار ایوب شهبازی است که سال 1366 و توأم با دفاع مقدس توسط اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در 46 صفحه به چاپ رسیده است.
این مجموعه شامل سروده‌هایی است در حوزه جبهه، جنگ و شهادت که به زبان ترکی سروده شده و ترانه‌های حماسه و استقامت را در خود نجوا کرده است.
نیمه شب‌ها خسته از آلودگی‌ها و صداها و آدم‌ها و انتظارات و حرف‌ها و معاشرت‌ها و دویدن‌ها و کارهای روزمره، می‌آیم کلیدم را توی آن قفل یخ بسته می‌چرخانم، درِ آن اتاق تاریک را که تو تویش در تاریکی و سکوت روی یک کاناپه‌ی شکلاتی رنگ لم داده‌ای را باز می‌کنم و می‌خزم توی آغوشت، مچاله می‌شوم بین بازوهات، گاهی سر می‌گذارم روی زانوهات، گاهی دست می‌گذارم توی دست‌هات و شروع می‌کنم به گفتن. گاهی بی هیچ حرف و کلمه‌ای، گاهی با یک کلمه، گاهی با
لطفا مطابق کوییز قبل پاسخ دهید

۱) فرض کنید f از A به B و g از B به C دو تابع باشند. ثابت کنید:
الف) اگر g•f (ترکیب f و g) پوشا باشد، آنگاه g نیز پوشا است.
ب) اگر g•f یک به یک باشد، آنگاه f نیز یک به یک است.

۲) فرض کنید h تابعی پوشا از مجموعه اعداد طبیعی به مجموعه نامتناهی D باشد. ثابت کنید کاردینال D برابر با کاردینال مجموعه اعداد طبیعی است.
مجموعه آکس نماینده و عامل فروش کناف در ایران مفتخر است که با ۳۰ سال تجربه و به ثمر رساندن پروژه های موفقیت آمیز در تهران و شهرستان ها اجرای پروژه های ساختمانی شما را از صفر تا صد به عهده گیرد. این مجموعه اکثر پروژه های خود را با بهره مندی از متریال ممتاز و با کیفیت کناف اجرا می کند و آمادگی اجرای انواع پروژه های ساختمانی، اداری ، مسکونی ،‌ورزشی و … را دارد. برای بهره مندی از مشاوره رایگان ،‌ بازدید پروژه و یا خرید محصولات کناف همین حالا با دف
در این مجموعه تعداد 25 عدد والپیپر انتزاعی ماشین بسیار زیبا با کیفیت بالا HD برای شما آماده کرده ایم که می توانید از این تصاویر زیبا برای استفاده در تصاویر پس زمینه ویندوز نیز استفاده کنید.

ادامه مطلب
با سلام و عرض ارادت خدمت همراهان همیشگی وبلاگ دبستان نمونه
با توجه به اتمام چاپ سوم کتاب مجموعه پیک های خلاق من و عدم امکان چاپ مجدد این مجموعه، شما میتوانید فایل پیک ها را به صورت یک جا در اختیار داشته باشید و هر زمان که نیاز به چاپ برای دانش آموزان و فرزند خود داشتید از آن استفاده نمایید.
برای دریافت فایل این مجموعه می توانید از طریق ارسال پیام در تلگرام و یا به صورت پیامکی با شماره 09128832043 در تماس باشید و این مجموعه را دریافت نمایید.
توجه تو
در این مجموعه تعداد 30 عدد والپیپر انتزاعی حیوانات بسیار زیبا با کیفیت بالا HD برای شما آماده کرده ایم که می توانید از این تصاویر زیبا برای استفاده در تصاویر پس زمینه ویندوز نیز استفاده کنید.

ادامه مطلب
گاه فکر میکنم باید تمامش کنم
تمامِ آنچه به یکباره برایم پوچ شد
همهٔ آن روزها که سپری شد- خواه با غم و اندو، خواه با شادی و مسرت-
آن خیال‌پردازی‌های بی جهت و بی نتیجه
امیدهای واهی که به سراب دچارند
همه و همه حالا برایم پوج‌اند.
معمولا مثبت می‌اندیشم اما
همیشه از امید گفتن خوب نیست
گاه باید به حالِ بد گریست
باید به حالِ تمامِ روزهای خوش، دردها و خنده ها گریست
کاش میشد تمام شود؛ این تلخی های ترسناک، این فقدان عشق مطلق، کاش فقط پایان بگیرد
حس بد
این مجموعه شامل 40 تصویر با کیفیت بالا full HD از ماشین های زیبا با پس زمینه مشکی می باشد که می توانید جهت استفاده از پس زمینه ی ویندوز خود نیز از آنها استفاده و ویندوز خود را را زیبا تر کنید.
جهت دانلود این مجموعه از نایس دانلود به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب
به زودی مجموعه ای دوگانه از نویسنده سه گانه فرزند آتش در همین وبلاگ منتشر می شود  . این مجموعه به صورت فصل به فصل و پی دی اف در همین وبلاگ برای دانلود قرار داده خواهد شد . لطفا اطلاع رسانی نمایید . بخش کوتاهی از کتاب جدید : 
" نفس زنان راه سنگلاخی را در می نوردید . حالا که مرگ اینگونه به او پشت پا می زد ، می بایست زندگی را سخت تر در آغوش بگیرد . صدای مهیب آبشار و طغیان وحشیانه رودخانه به جای ترس برایش آرامش را تداعی می کرد . ایستاد . درست بالای صخره  ا
هدیه خاص دینی لند برای دهم، یازدهم وکنکوری های 98
پروژه بزرگ 24 عیار برترین مجموعه جمع بندی دین وزندگی کنکور
24 ساعت آموزش تصویری ، چزوه مصور رنگی ، مجموعه تست و یک هدیه ویژه برای 24 عیار ها
شروع ثبت نام از روز شنبه 15 دیماه 97
دینی لند به سبک امیرعباس اسدبیگی
24 عیار درراه است...
دانلود کتاب صوتی جان شیفته - (مجموعه کامل)

دانلود فایل

فایل تایید شده: کتاب صوتی جان شیفته جلد 1 تا 4knowledgestorm.dambook.ir › knowledgestorm › htmlفایل تایید شده: کتاب صوتی جان شیفته جلد 1 تا 4 | knowledgestorm | 4703. سلام و عرض ادب فراوان خدمت شما پژوهشگر عزیز و دوستدار علم. هموطن عزیز جهت دریافت ...
دانلود کتاب جان شیفته رومن رولان (صوتی) | فروشگاه موفقیتwww.mokas.ir › کتاب های صوتیدانلود کتاب جان شیفته رومن رولان (صوتی) »» رومن رولان خود می‌نویسد: «قهرمان ا
دومین ست بازی بزرگ در مجموعه بوستان شهید در حال نصب می باشد . 
✅مهندس عبدالله زاده رئیس سازمان سیما،منظر و فضای سبز شهرداری زرند از نصب دومین مجموعه بازی پلی اتیلن در بوستان شهید خبر داد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری زرند مهندس عبدالله زاده با اعلام این اینکه این سازمان رویکرد جدیدی در استفاده از تجهیزات پارکی و بوستانهای شهر در پیش گرفته است گفت: هدف ما ، آسودگی و آرامش خیال خانواده‌‏ها در هنگام استفاده کودکان از وسایل بازی می باشد.
رئیس
به نام خدا
سلام و وقتتون بخیر
یکی دیگر از مجموعه هایی که در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت مورد آزمون قرار می گیرد، مجموعه آمار زیستی است. در مطلب زیر به معرفی مجموعه آمار زیستی می پردازیم.

در معرفی مجموعه آمار زیستی آمده است :« آمار زیستی شاخه‌ای از آمار (کاربردی) است که تمرکز و تأکید آن بر توسعه و استفاده از روشهای آماری است که در راستای حل مسائل و پاسخ به سئوالاتی که در بهداشت، پزشکی و ژنتیک و بیولوژی انسانی مطرح می‌شوند. »
دانشجویانی
شرکت تی‌اچ کیو نوردیک (THQ Nordic)، در زمان ارائه گزارش‌های مالی خود اعلام کرد که استودیو وولیشن در حال کار بر روی نسخه دیگری از مجموعه Saints Row است‌. اما اطلاعات زیادی در این باره نداد‌.
---گیم‌پلی‌برتر-با ما همراه باشید‌.
ادامه مطلب
•درباره مجموعه آموزش نقاشی روی شیشه
مجموعه آموزش نقاشی روی شیشه یکی از مجموعه های جامع و مفید در زمینه هنرویترای می باشد که توانسته با ارائه بیش از 23 ساعت فیلم آموزشی نحوه نقاشی روی شیشه و طلق را برای هنردوستان و علاقه مندان آموزش دهد. مجموعه آموزش نقاشی روی شیشه پیاده سازی انواع نقوش مانند اشکال هندسی، فانتزی و گل را با زبان انگلیسی و به روش های گوناگون بر روی شیشه، آینه، طلق و ظروف کریستالی ارائه می کند. مجموعه آموزش نقاشی روی شیشه
خبر های فیلم چهار انگشت
«چهار انگشت» در کامبوج کلید خورد. صحنه هایی از این فیلم در ایران و تایلند فیلمبرداری خواهد شد. بعد از اکسیدان که شوخى هایش با مسیحیت سرو صداى زیادى به پا کرده بود شنیده می شود حامد محمدی این بار به سراغ شوخى با بودایى ها رفته است / خرداد 97
چهار انگشت آماده نمایش شد./ 6 شهریور 97
بازیگران فیلم چهار انگشت
امیر جعفری، جواد عزتی و مونا فرجاد
.
خلاصه داستان فیلم چهار انگشت
قصه دو دوست است که برای اتمام یک کار ناتمام به کامبوج سف
سلام سه شنبه رفتیم سینما فلسطین همه با هم هستیم رو تماشا کردیم. فیلمنامه انگار ناپخته و ناتمام بود. هرچند سوژه فیلم خوب بود.
ورودی سینما یک دستگاه شبیه نوبت دهی گذاشته شده بود که باید کد خرید بلیط(از سینما تیکت) رو وارد میکردی تا بلیت شما چاپ بشه. یعنی میتونید براحتی رفقای مجازی خودتون رو به این روش مهمان کنید و بهشون شیرینی بدین خانم یک آشنا در نظر داشت یه ربات واسه بلاگ ها بنویسه. کوشش؟  شما هم بهش سر بزنید و اعلام حمایت بکنید مثل فرزندی هستی
لطفا مطابق کوییز قبل پاسخ دهید

۱) فرض کنید f از A به B و g از B به C دو تابع باشند. ثابت کنید:
الف) اگر g•f (ترکیب f و g) پوشا باشد، آنگاه g نیز پوشا است.
ب) اگر g•f یک به یک باشد، آنگاه f نیز یک به یک است.

۲) فرض کنید h تابعی پوشا از مجموعه اعداد طبیعی به مجموعه نامتناهی D باشد. ثابت کنید کاردینال D برابر با کاردینال مجموعه اعداد طبیعی است.

=============
حل سوالهای فوق در فایل زیر
Solution2

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها