نتایج جستجو برای عبارت :

خداحافظ بهمن، سلام فصل نو

به درد خوش آمدی، به دروازه‌ی درک. خداحافظ ای کودکی و خوش‌باشی! خداحافظ ای نمی‌آموزم و می‌ترسم از آموختن! خداحافظ ای ترس از زیستن! خداحافظ ای ترس از گناه، ترس از کارما و ترس از هر چه که بین من و زیستن حجاب است! خداحافظ ای ترس از آمیختن، ترس از زندگی! خداحافظ ای محبّت دروغین، ای نمایش رحم! 
خداحافظ ای صوفی درون، و سلام بر تو ای سالک امواج مهیب زندگی! خداحافظ ای تصاویر و عکس‌ها و ای جلوه‌های من خواب‌مانده! سلام ای واقعیت زنده! سلام ای حقیقت رخشن
با موزیکِ تو همراه باشید با آهنگ جدید: دانلود آهنگ خداحافظ ای شعر شبهای روشن به نام سلام آخر با صدای احسان خواجه امیری همراه متن ترانه و بهترین کیفیت
Download New Music BY :  Ehsan Khajehamiri  | Salame Akhar With Text And 2 Quality 320 And 128 On Musiceto
متن آهنگ سلام آخر احسان خواجه امیری
♬♬♬
سلام ای غروب غریبانه دلسلام ای طلوع سحرگاه رفتنسلام ای غم لحظه های جداییخداحافظ ای شعر شبهای روشنخداحافظ ای شعر شبهای روشنخداحافظ ای قصه عاشقانه
♬♬♬خداحافظ ای آبی روشن عشقخداحافظ ای عطر شع
خداحافظ تو.
با اینکه هنوزم...
خداحافظ تو 
میسوزوندم آتیش خاطرات
خداحافظ تو
تا قلبم به تنهایی عادت کنه.
تا اشکم به چشمام خیانت کنه
خداحافظ تو
قرارمون نبود تنها تنها بری تو
قرارمون نبود بی تو بمونم
قرارمون نبود فاصله باشه
قرارمون نبود بی تو بخونم
خداحافظ تو
خداحافظ تو 
میسوزوندم آتیش خاطرات
خداحافظ تو
تا قلبم به تنهایی عادت کنه
تا اشکم به چشمام خیانت کنه
خداحافظ تو...
ای عطر خوش نارنج، سلام!
به عنوان آخرین پیام،
به عنوان آخرین سلام،
به عنوان آخرین کلام.
به تمام کوچه‌های نادیده‌ی شهرم،
به تمام پرستوهای این آسمان،
به تمام گل‌های ناروییده‌ی این جهان.
به تمام عزیزانِ گوشه‌ی قلبم،
به تمام خال‌های کُنج لب،
به تمام اشک‌ها و چشمِ تر.
به تمام دفتر‌های شعر خالی‌ام،
به تمام قلم‌های شکسته،
به تمام درختان خشک این دیار.
به هرکجا که رسیدی،
به هرکسی که دیدی،
به هر صدایی که شنیدی،
« برسان سلام مارا »
خداحافظ؛
بنگ!
و
خداحافظ ای کوچه های مدینهخداحافظ درب و مسمار سوخته
خداحافظ ای تازیان و بلاخداحافظ ای شهر کرب و بلا
خداحافظ ای تشت پر خون ز حسنخداحافظ ای تشت با سر ز حسین
خداحافظ ای سنگ های یهودانخداحافظ ای دروازه ی ساعات
مجلس بزم شراب یادم هستمجلس و چوب و دهان یادم هست
به به چه قرآنی تو میخوانیاما چه چوب خیزرانی میخوری
یادم نمیرود آزار شام رایادم نمیرود بازار شام را
من که به طول عمر به بازار، نرفته امحالا ببین مرا که به بازار رفته ام
مرا به اسم کنیز به هر کج
سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام سلام س
سلام به همه دوستان خوبمدوباره سال تحصیلی شروع شد و مشغله ها زیاد شد.امسال حجم درس ها بالا رفته و مشغله های فکریم هم زیادعلاوه بر درس و فعالیت فرهنگی،خانواده بحث ازدواج رو هم مطرح کردنمن وقت آماده کردن مطلب رو ندارم ولی وقت کنم و مطلب داشته باشم میزارمخواهشا دعا برای عاقبت به خیری و موفقیت در درس این دوست کوچیکتون یادتون نرهفعلا خداحافظیاعلی
Una mattina mi son svegliat,o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!Una mattina mi son svegliato,e ho trovato l’invasor.O partigiano, portami via,o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!O partigiano, portami via,ché mi sento di morir.E se io muoio da partigiano,(E se io muoio sulla montagna)o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!E se io muoio da partigiano,(E se io muoio sulla montagna)tu mi devi seppellir.E seppellire lassù in montagna,(E tu mi devi seppellire)o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!E seppellire lassù in montagna,(E tu mi devi seppellire)sotto l’ombra di un bel fior.Tutte le genti che passeranno,(E tutti quelli che passeranno)o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!Tutte le genti che passeranno,(E tutti q
سلام بچه ها ، این مدتی که تصمیم گرفتم وبلاگمو فعال کنم فکرم بد مشغول شد ، تصمیم گرفتم دیگه نیام ،تا بعد کنکور م ، اون موقه میامو یه خبر خوش میدم ، 
لیمو امیدوارم فعال باشی همچنان ، قدیمی ترین دوست وبلاگی من ، (فکر کنم چیزی حدود ۴ سال پیش اولین بار به وبت اومدم ، ). فقط یه چیزی رو از طرف من بخاطر داشته باش ، بدترین ادم ها هم ویژگی های قابل ستایش دارن ، و بهترین ادم ها هم ویژگی های منفی دارن ،، به هر حال نباید غافل شد ❤❤ 
خداحافظ همه تا مرداد ماه ، 
در مواجهه با حرفهای بی منطق و رفتار آدمای نادان و کم عقل،قرآن منطق قشنگی داره.
میفرماید که و "اذا خاطبهم الجاهلون قالوا سلاما"
وقتی کسی با نادانی با اونها (عبادالرحمن:بندگان خدای مهربان) حرف میزنه یا رفتار زننده ای میکنه، با بزرگواری و بی اعتنایی ازش دور میشن.
سلام در این آیه به معنی خداحافظی و ترک کردنه، البته نه با جسارت و درشتی و پرخاش، بلکه با سلامت نفس و آرامش.
پس وقتی پستت به آدم بی شعور و ناجوری خورد، انقدر خودتو زجر نده، انقد خودخوری ن
سلام
من تا چند هفته نیستم
شایدم چند ماه ، نمی دونم چون امتحانای میان ترمم شروع شده و یکی دو هفته دیگشم امتحانای ترمم شروع میشه 0-0
ولی اگه هروقت اومدم حتما پست می ذاااارم ، شما هم نظر بذارید و من هم اگه بیام حتما حتما براتون نظر می ذارم درخواستی ها و پیشنهاداتون رو بگید تا اومدم بیان بلاگ بذارمشون ^-^ ( خیلی خوشحال می شم ^-^)
و وقتم هم خیلی کمه پس هر هفته یه دونه یا دو تا پست می ذارم و تو یه وب دیگه هم نویسنده هستم اصلا وقت ندارم
ممنون که همیشه همراهم
برای مادر بزرگم
مرا از یاد مبر بانو
در این شب های دلتنگی
بشکن بغض گلویت را...
هم آهنگ شو تو با نجوای همدردی
بخوان از شوق روییدن
بگو از فصل جوشیدن
سکون سرد این رویا
مرا از عشق نافرجام لبخندت
مرا از درد
مرا از رنج
مرا از ماتم شب های بی خوابی
رها سازد.
به من مگو که برگردم میان حیرت مرداب
مخواه سرود جدایی را برایت ساز و نی بخشم.
خداحافظ مگو بانو
سرود غم مخوان بانو
در این شب های دلتنگی
چشمان خسته ی سردی 
به یادت اشک می ریزد. 
تو ای بانوی خویشانم...
با سلام جلسه دفاع پروپوزال در روز یک شنبه 7 بهمن ماه ساعت 9 صبح برگزار خواهد شد.
لطفا در قسمت کامنت اعلام آمادگی بفرمایید. در کامنت خود- نام- نام خانوادگی - شماره دانشجویی- استاد راهنما و موضوع را اعلام نمایید.آخرین مهلت اعلام آمادگی 4 بهمن می باشد. داواران دکتر خیرآبادی و حاجی بگلوموفق باشید
ای نظر رو شخصی ب نام کارمند مجرد با آی دی بلاگ زیر برای پست قبلی من گذاشته
نظرش:
یک سوال: شما پوشیده بودید؟ شما چادری بودید؟ شما حجب و حیا داشتید؟
اگر نداشتید و این رفتار باهاتون شده، هیچ کسی رو جز خودتون سرزنش نکنید!
یاعلی
بلاگش:
http://fenjan.blog.ir/
......
میدونید حرفی ندارم جز اینکه
خداحافظ بیان
خداحافظ دوستای وبلاگی
 سلام بر شما دوستان عزیز بلاگری
بهمن، ماه زیبای خدا شروعش با روز برفی باحال مبارک:))
بهمن ماهی ها تولدتون مبارک.
درگذشت عزیزانمون در سانحه هوایی و شهادت سردار سلیمانی هم بر
دوست دارانشان تسلیت باد.
روزهای خوبی پر از شادی و موفقیت و سرشار از لبخند را برایتان
آرزومندم.
شاد باشید و خوشحال
و خدا حافظتون باشه.

تارخ امروز : 1398/11/21 ساعت : 08:25
قیمت روز ارز و سکه
اونس طلای جهانی 1573
مظنه بازار تهران 2،244،000
گرم طلای18عیار 518،000
آبشده نقدی 2،241،000
آبشده فردایی 2،245،000
سکه امامی 5،075،000
سکه قدیمی 5،055،000
نیم سکه 2،570،000
ربع سکه 1،570،000
سکه یک گرمی 930،000

دلار تهران 13،930
یورو اروپا 15،180
درهم امارات 3،780

قیمت های بهمن ماه 98 (ریال)

عنوان نرخ
قیمت زنده
تغییر
زمان

اونس طلا
1,568.70
(0.28%) 4.46
۰۸:۲۱:۴۴

مثقال طلا
22,510,000
(0%) 0
۲۱ بهمن

گرم طلای ۱۸
5,192,000
(0%) 0
۲۱ بهمن

گرم طلای
آذر با شهریور = نیروبخش 
آذر با مهر =لذت بخش 
آذر با ابان = کارد و پنیر 
آذر با آذر = لذت توام با آشوب 
آذر با دی = مغایرت زیاد 

دی با فروردین =با جدل 
دی با اردیبهشت = زندگی با آینده ای زیبا 
دی با خرداد  =  پیوندی سخت 
دی با تیر =پیوندی با شکوه 
دی با مرداد = اختلاف زیاد 
دی با شهریور = عجیب 
دی با مهر = برنده ای ندارد 
دی با ابان = خیلی عجیب 
دی با آذر = نامناسب 
دی با دی = طولانی و پا برجا 
دی با بهمن = کمی مخوف 
دی با اسفند =عشقی و شهوانی 

بهمن با ار
دانلود فیلم خداحافظ دختر شیرازی با لینک مستقیم
فیلم ایرانی خداحافظ دختر شیرازی با کیفیت عالی
اکران در سینماهای سراسر کشور
دانلود فیلم خداحافظ دختر شیرازی
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : خداحافظ دختر شیرازی
گروه فیلم: اجتماعی
محصول سال : 1397
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : فرشته طائرپور
کارگردان : افشین هاشمی
بازیگران : شبنم مقدمی, افشین هاشمی, هومن برق نورد, آیسان حداد, هدایت هاشمی, رسول صدرعاملی, مونا فرجاد, حسین محب اهری,
مشخصات فیلم
بازیگران : شبنم مقدمی, افشین هاشمی, هومن برق نورد, آیسان حداد, هدایت هاشمی, رسول صدرعاملی, مونا فرجاد, حسین محب اهری,
مشخصات فیلم
مشخصات فیلم
دانلود آهنگ جدید مهدی حائری سیل
Download New Music Mehdi Haeri Seil
آهنگ مهدی حائری بنام سیل
خداحافظ اما بدون که باهاتم خداحافظ اما اسیر نگاتم

خداحافظ اما همیشه سلام به این بغض سنگین به این گریه ها
ترانه:مهدی حائری+موزیک،تنظیم:پویا رمضانی

ادامه مطلب
خب. .. من فردا کارنامه میگیرم و احتمالش زیاده که مامانم تبلتو ازم بگیره.... .
خب خداحافظ دوستان
تورووو خدااااا برام دعا کنینننننننننننن

دعا کنید اونقدراهم نریده باشممممممممم
❤❤❤❤❤❤❤❤❤
خداحافظ . . ... 
ى چیزى بگین اروم شمممممممممممم ..
ما برگشته بودیم اینجا بعد سالها،منتها تحویل نگرفتید شاید نخوندید شاید متوجه نمیشدید و هزاران شاید دیگه... دنیا دنیای رابطه هاست و ما بزرگ شده ی ارتباط داشتن با همیم،اینکه احساس کنی اینجا کسی با این صفحه ارتباط نگیره سخته،احتمالا اینجا دوباره به خاطرات بپیونده!دیگه البته آرشیو باقیمونده رو پاک نمیکنم،علی الحساب خداحافظ.
دیگه دیره واسه موندن دارم از پیش تو میرم
جدایی سهم دستامه که دستاتو نمیگیرم
تو این بارون تنهایی دارم میرم خداحافظ
شده این قصه تقدیرم چه دلگیرم خداحافظ
دیگه دیره دارم میرم چقدر این لحظه ها سخته
جدایی از تو کابوسه شبیه مرگه بی وقته
دارم تو ساحل چشمات دیگه آهسته گم میشم
برام جایی تو دنیا نیست تو اوج قصه گم میشم
دیگه دیره دارم میرم برام جایی تو دنیا نیست
به غیر از اشک تنهایی تو چشمم چیزی پیدا نیست
باید باور کنم بی تو شبیه مرگه تقدیرم
سکوت من پر از
متن تبریک و اس ام اس عید فطر 98

رمضان رفت ولی کاش صفایش نرود
سحر و جوشن و قرآن و دعایش نرود
کاشکی پر شده باشد دلم از نور سحر
همره روزه و افطار، ثــوابـــش نرود

با خوردن اگر حال تو جا می آید

خوش باش که ایام صفا می آید
آماده به حمله باش در این شب عید
وقتی که صدای ربنا می آید

خداحافظ ای محفل وصف یار
خداحافظ ای ماه پروردگار
خداحافظ ای سر به سر شور و شوق
خداحافظ ای لحظه های وصال

عید فطر مبارک

ادامه مطلب
سلام .
امیدوارم حال دلتون خوب باشه . 
این سال ، سال عجیب و غریبی بود . 
میخواستم پیش پیش عید رو بهتون تبریک بگم . 
احتمالا روز اول عید میام ولی الان گفتم که راحت بشم :)
چهار ماه شاید نباشم و دلیلش هم کاملا مشخصه .
+ دستم به ضریح رسید .
++ یادمون نره که موقع عید برای سلامتی همه دعا کنیم :))
خداحافظ
شاد باشین
نمیدونم باید چه حسی داشته باشم ، احساس میکنم وقتی مفیدِ خودت نباشی پس عمرتو بیهوده گذروندی..
با این حال دعام سلامتیه ، تنِ سلامت برای همه و خانوادم ، عزیزانم رو از دست ندم...
#۲۰سالگی نمیدونم دوستت دارم یا نه یا نمیدونم باید بهت بگم سلام یا خداحافظ...
۹ اسفند :)
سکانس اول 
ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز جمعه چهارم بهمن ماهتهران، ارتفاعات توچال، ایستگاه پنجم
"سلام گرم من از تهران به شما" 
!!!سکانس دوم ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز یکشنبه ششم بهمن ماهنیشابور، آخرین واگن قطار نهران- مشهد

سکانس سوم 
ساعت شش بعد از ظهر سه‌شنبه بیست و دوم بهمن ماه
ساحل ریشهر، بوشهر 
با هم چند اصطلاح برای شروع و اتمام مکالمه ایتالیایی یاد بگیریم.

برای شروع مکالمه:

CIAO
سلام (و خداحافظ)

SALVE
سلام (رسمی تر)

BUONGIORNO
صبح بخیر

برای پایان مکالمه:

CIAO
سلام (و خداحافظ)

A PRESTO
تا بعد

A DOMANI
تا فردا

ARRIVEDERCI
خدا نگهدار

برای شنیدن تلفظ صحیح واژه های ایتالیایی از خدمات گوگل استفاده کنید.
بهمن و بهرام ارک دانلود فیلم پوست محصول 1399, دانلود فیلم پوست بهمن و بهرام ارک با لینک مستقیم رایگان کامل کم حجم کیفیت بالا عالی بلوری 4k, دانلود فیلم سینمایی ایرانی پوست بهمن و بهرام ارک جدید بدون تگ آرم تبلیغاتی و نیاز به خرید اشتراک ویژه بهمن و بهرام ارک

ادامه مطلب
بالاخره اول بهمن ماه رسید.اگر شهریور ماه یک نفر میگفت چشم به هم بزنی تمام میشه حرفش را باور نمیکردم.البته چشم بر هم زدنی نبود...هزار هزاره گذشت که برای نوشتنش به هزار ساعت وقت احتیاج دارم...حالا دارم کم کم باور میکنم که این روند کسل کننده قرار نیست تا ابدیت کش بیاد...نشون به این نشونی که بهمن آمده!
جلسه مذکور با یاد و نام خدا آغاز شد ...
دستور جلسه (5): 
1- برنامه ریزی برای برگزاری مراسم ایام الله دهه فجر و 22 بهمن ماه 97 
2- همکاری در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای دانش آموزان به مناسبت 22 بهمن ماه 
3- برگزاری جشنواره غذا با همکاری اولیا دانش آموزان 
سلامحرف مهمی ندارم امایک در سفیدی بود که یک نقش سرخی روی سفیدی‌اش زده شده بودیک سالی گذشت که آمدند یک رنگ سفیدِ دیگر زدند روی سرخی و سفیدی قبل. بعد باز کسی آمد روی سفیدی جدیدِ روی سفیدی و سرخیِ گذشته، رنگِ سرخ زد. من فقط خودم لابد می‌فهمم این‌ها نماد چه‌اند توی ذهنِ سفیدِ حال و گذشته‌ی مناما به هر حال خداحافظ.
سکانس اول 
ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز جمعه چهارم بهمن ماهتهران، ارتفاعات توچال، ایستگاه پنجم
"سلام گرم من از تهران به شما" 
!!!سکانس دوم ساعت هفت و سی دقیقه صبح روز یکشنبه ششم بهمن ماهنیشابور، آخرین واگن قطار نهران- مشهد

سکانس سوم 
ساعت شش بعد از ظهر سه‌شنبه بیست و دوم بهمن ماه
ساحل ریشهر، بوشهر 

سکانس چهارم 
ساعت شش بعد از ظهر پنج شنبه بیست و چهارم بهمن ماه ساحل سیراف، بوشهر اون مشعل ها هم برای پالایشگاه کنگان هست اش :)  
+سلام پسرم... خوبی؟ چکار میکنی؟ ... نهار چی خوردی؟ ... شیر موزت رو خوردی؟ ... چرا؟ مگه نگفتم هر روز بخور! ... ااا خب بگو بریزم برات. الان کارت به کارت میکنم برات ... باشه عزیزم خداحافظ.
چند لحظه بعد...
+سلام پسرم ... خوبی؟ کجایی؟ ... نهار چی خوردی؟ ... باشه. برا شب یلدا میای؟ ... اخه تعطیلی نیست کی میای کی میری؟ ... نه میخوام ببینم چقدر میمونی غذا درست کنم بدم ببری؟ ... باشه عزیزم خداحافظ.
ماشین از جلوی فروشگاه رفاه رد شد. سردر و در و دیوار و تابلوهای اعلانش طرح یلد
هرسال ۲۱ بهمن، ساعت ۲۱ هم‌صدا الله‌اکبر می‌گوییم
آخرین شب مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها در حسینیه امام خمینی(ره) شامگاه ۲۰ بهمن‌ماه ۱۳۹۷ برگزار شد، یک‌شب زودتر نسبت به سال‌های پیش، برای انجام سنت الله‌اکبر گفتن در شب ۲۲ بهمن.

۱- یک‌شب زودتر

امسال مراسم عزاداری شهادت حضرت زهرا سلام‌الله علیها در حسینیه امام خمینی(ره) یک‌شب زودتر از برنامه معمول هرسال شروع شد و این تغییر برنامه به دلیل توجه ویژه آقا و التز
خداحافظ سالار
زندگی نامه و خاطرات سراسر رشید اسلام شهید حاج حسین همدانی از زبان همسر او پروانه چراغ نوروزی
تاریخ مطالعه 1398/5/3
کتاب خداحافظ سالار را سه چهار روزه خواندم به راستی این زندگی نامه شهدا به ما زندگی کردن می آموزد، جورج مارتین نویسنده آمریکایی در جایی از او خواندم که گفته بود:هر کس کتاب می خواند هزاران زندگی را قبل از مرگ خود تجربه  میکند و آن کسی که کتاب نمی خواند فقط یک زندگی را تجربه می کند.
به راستی با خواندن این کتاب با حاج حسین
شعر سلام✋دوست خوبم سلام سلامدوست دارم در یک کلاممیخوام همیشه از خدادوستی ما نشه تمامسلام من مثل گلههدیه ی من برای تومثل صدای بلبلهمیگم منم فدای توسلام دلو شاد میکنهانگاری که بادبادکهخبرهای خوب میارهسلام من قاصدکهمیگم با مهربونی سلام با خوشزبونیسلام یعنی محبتاینو خودت میدونی
سلام :)
خب.........امممممم........می خواستم خداحافظی کنم.این وبلاگ به زودی حذف خواهد شد.می دونید چیه،به این نتیجه رسیدم که من نباید قبل از موفقیت و قبول شدن در کنکور پزشکی وبلاگ می ساختم.البته این حسن رو داشت که دوست های عزیز و مهربونی مثل شما پیدا کردم. :)
اول می خواستم نظرات این مطلب رو ببندم ولی گفتم شاید حرفی یا سخنی داشته باشید. :)
خواهشا و لطفا نخواهید که این وبلاگ رو حذف نکنم.خواهشا و لطفا.
از همه تون ممنونم که تا الان همراه من بودید و به من روحیه و
میشد که بهمن زیبا تر از این باشد!
میشد فصل شکست زمستان باشد نه فصل انحطاط بهار !
میشد که یخمان آب بشود...
غصه ها مان آب برود...
و قصه ها مان میشد که زیبا تر از این باشند...
میشد که فصل کوچ دیو زمستان و فرشته ی بهار از این و به این دیار باشد!
میشد که داستان جور دیگری باشد؛ اما نشد! و به بهمن که میرسیم زمستان ما دوباره آغاز میشود
سلام بر دوستان عزیز طلبه
نشریه بهمن ماه 98
با موضوعات
معرفی مقالات یکی از طلاب
معرفی کتاب
فراخوان پانزدهمین آثار پژوهشی طلاب
تلخند : سلام کرونائی

روی لینک زیر بزنید
دریافتحجم: 1.08 مگابایتتوضیحات: واحد پژوهش مدرسه علمیه امیرالمومنین(ع)درگز 
دانلود رایگان فیلم سینمایی خداحافظ دختر شیرازی
فیلم خداحافظ دختر شیرازی به کارگردانی افشین هاشمی
کارگردان: افشین هاشمی | ژانر: خانوادگی، عاشقانه | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: 5 فروردین ماه 1399
مدت زمان: 87 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: فرشته طائرپور
خلاصه داستان: این فیلم یک عاشقانه‌ی مفرح است. یکی از شیراز، یکی از آبادان، هردو در تهران! مجبورند فعلن باهم سر کنند تا محمودِ ن
دانلود سوالات آزمون 25 بهمن 98 قلم چی با پاسخنامه
دانلود آزمون 25 بهمن قلمچی
دانلود از سرور های نمره پلاس
هر دو هفته یک بار قلمچی آزمون های آزمایشی خود را برای دانش آموزان و داوطبلان برگزار میکند . همچنین سایت نمره پلاس مثل همیشه این آزمون های قلم چی را برای دانش آموزانی که نمیتوانند در آزمون شرکت کنند آماده میکنم . امروز هم برای شما آزمون 25 بهمن قلم چی را آماده و تهیه کرده ایم . جهت دانلود آزمون 25 11 همراه با پاسخنامه به ادامه مطلب مراجعه نمایید .
الان 23 ساعت و نیم مونده به آخرین امتحانهام!
چرا امتحان (ها) ؟
چون مدیر گروهمون حین انتخاب واحد درسی رو واسه ما ارائه داده بود که پیش نیازش رو نگذرونده بودیم!! و اون درس 4 واحدی حذف شد
بعد با پیگیری و اعتراضهامون 4 واحد دیگه واسمون ارائه دادن که البته تاریخ امتحانش رو همینطوری گذاشته بودن 6 بهمن ساعت 10 صبح.خب ما دیدیم که 6 بهمن ساعت 8 صبح یه امتحان 3 واحدی دیگه داریم و اتفاقا هر دو درس امتحانهای تشریحی و سخت و مکانیسمهای پیچیده دارن :| 
بهمون گفتن بع
شبیه برگ پاییزی، پس از تو قسمت بادم
خداحافظ، ولی هرگز نخواهی رفت از یادم
خداحافظ و این یعنی در اندوه تو می میرم
در این تنهایی مطلق، که می بندد به زنجیرم
و بی تو لحظه ای حتی دلم طاقت نمی آرد
برف نا امیدی بر سرم یکریز می بارد
چگونه بگذرم از عشق، از دلبستگی هایم؟
چگونه می روی با اینکه می دانی چه تنهایم؟
خداحافظ، تو ای بانوی شب های غزل خوانی
خداحافظ، به پایان آمد این دیدار پنهانی
خداحافظ، بدون تو گمان کردی که می مانم
خداحافظ، بدون من یقین دارم که
بعد از اینکه سفارش مشتری‌ام را به صورت حضوری تحویل دادم به علیرضا زنگ زدم. من و علیرضا 8 سال است که با هم دوستیم.+ زنگ زدم ببینم کجایی با هم یه سیگار بکشیم.- مگه تو سیگار می‌کشی؟؟؟!+ آره!- جدی میگی؟؟! معتاد شدی؟! به‌به! ایشالا همیشه به شادی و خبرای خوب! خیلی خوشحال شدم!!
آریا سر به سرم می‌گذارد و می‌گوید که من از بچگی الگوی او در زندگیِ سالم بوده‌ام! «دختر مردم سیگاری شد رفت! خداحافظ ورزش! خداحافظ کوهنوردی! خداحافظ تردمیل!» از حرف‌هایش بلند بلن
به درس 6 از مجموعه آموزش زبان ترکی استانبولی
برای نوآموزان خوش آمدید. در این درس قصد داریم با برخی از اصلاحات بسیار
کاربردی در زبان ترکی آشنا شویم. دانستن این اصلاحات در کنار کمک به شما در
درک بهتر زبان ترکی، به شما کمک می کند تا کمی با شباهت های ترکی و فارسی
آشنا شوید.
سلام و خداحافظی
عبارت زیر، کاربردی ترین و ساده ترین عبارت برای ادای سلام یا خداحافظی در زبان ترکی هستند:

ترکی
فارسی

Merhaba

سلام

Selam

سلام

Günaydın

صبح بخ
_دنیا اینجوری نمیمونه، خدا بزرگه تا منو همکارام هستیم خیالتون راحت باشه ما ازتون مراقبت میکنیم
شیفتش تمام شده بود؛ در حالیکه راهرو بیمارستان را به سمت درب خروج طی میکرد ماسک و لباس مخصوسش را درآورد و با لبخندی تلخ از بقیه خداحافظی کرد.
از درب بیمارستان که خارج میشد سرفه‌ای خشک زد؛ با خودش گفت : چیزی نیست الان میرم داخل میدم بچه ها ازم تست بگیرن.
_مامان جان سلام من یکی دوهفته خونه نمیام؛ بچه های بیمارستان دست تنهان بهتره بمونم کمکشون کنم. گفت
کاش دلم بیشتر به نوشتن این پست بود .
بلاخره تاریخ اعزام به 19 بهمن ماه خورد . کوله پشتی رو میبیندم به سمت شمال کشور میرم . نزدیک دریاچه وَلَشت
پی نوشت : قرار بود بلاچاو رو بنویسم ، هر چند نوشتم و پاک کردم ولی خوب حالم خوب روحی اوکی نبود و نیس .
پی نوشت : تا مرز پاک کردن وبلاگ هم رفتم ولی فرصت دادم حالم خوب شه هر چند وبلاگ می ماند . اگه زنده بودم دوباره می نویسم اگه نشد که دیگه اتوماتیک وار خداحافظی منو از همین جا پذیرا باشید . "از طرف خودم تو ، سلام روز
‍ حضور جامعه دانشگاهی در راهپیمایی 22 بهمن ماهکارکنان، اساتید، دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد کهنوج و معلمان و دانش‌آموزان سمای این واحد دانشگاهی همگام با مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان کهنوج، امروز  ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۸ با حضور در جشن چهل و یکمین  سال انقلاب،  نمایشی از اتحاد و همدلی را به رخ جهانیان کش
ادامه مطلب
بعد از آن‌که روز دوشنبه ۱۴ بهمن‌ماه پیامکی به متقاضیانی که در مرحله اول پروژه اقدام ملی مسکن واجد شرایط شناخته شدند ارسال شد، این افراد می‌توانند از چهارشنبه ۱۶ بهمن ماه ۱۳۹۸ با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir مدارک خود را تکمیل و ثبت‌نام را نهایی کنند.
چهار شنبه ، ۱۶ بهمن ۹۸@IrNews_24
[عکس 640×424]
مشاهده مطلب در کانال
سلام اینجانب علیرضا خجسته از شهر بهمن از توابع شهرستان آباده استان فارس عرض سلام و خسته نباشید دارم اینجانب سال گذشته یک جلسه از برنامه سه شنبه های مهدوی را در شهر خودم برگزار کردم و ،پیج قبلی بنده به آدرس instagram.com/seshanbeh_haaye_mahdavi_bahman
 البته من با همین نام کاربری دوباره این صفحه را درست کرده ام که ممکن است صفحه قبلی من را نیاورد بنابراین لطفاً در ذره بین اینستاگرام خود نام شهر بهمن را بنویسید تا صفحه قبلی را پیدا کنید تمام عکس ها و ویدیوهای جلسه
به نام خدای مهربون
1 بهمن 98
همیشه شروع حس قشنگی به همراه دارد
شروع هایت را به خاطر بیاور
شروع مدرسه و تحصیل...شروع سال جدید...شروع زندگی مشترک...شروع دوستی ...شروع فعالیت جدید و...

شروع همراه است با انگیزه... امیدواری ...هیجان...شورو شوق رسیدن

و امروز من همراه بود با تمام این حس های ناب
همراه بود با هدف گذاری های جدید که برای خود انجام دادم
همراه بود با تعهد هایی که به خود دادم
همراه بود با برنامه ریزی  
و در ادامه همراه با اقدام
تا در پایان این آغاز

فردا روز رژه میلیونی ارتش خداست...روز رزمایش زمینه سازان ظهورو فردا امام زمان نظاره گر آخرین یاران به جامانده اش است.
✅ همه با هم در راهپیمایی پرشور ۲۲ بهمن را در گلبهار
زمان: سه شنبه ۲۲ بهمن ساعت ۱۰ صبح مکان : مبدا مسجد امام خمینی (ره) مقصد مسجد جامع امام زین العابدین (ع)
وعده خدا نزدیک است

اتاق تاریکه...اگر به تاریخ گوشه ی وبلاگ نگاه نکرده بودم نمیدونستم امروز چندم بهمن بود...تاریخ را گم کردم...
به تاریخ شبی که بعد از زدن دکمه ی چهارده ساعت کرنومترم،قدر ده دقیقه رقصیدم...
خوشحالم...از اینکه هنوز نشانه های حیات در من هست خوشحالم...
سلام دوستان.
امروز وبلاگ دوباره باز گشایی شد.
در اینجا یکسری تغییرات این وبلاگ رو براتون میذارم.
:)
:)
تغییرات این وبلاگ:
1. قالب عوض شد
2. مطالب مربوط به بازی ها کلا تغییر کرد (خودتون برین ببینین)
3. مطالب بی خود حذف شدن
خبر خوب:
1. به زودی فیلم آموزش ساخت بازی یوهاهاها به درخواست یکی از دنبال کننده ها ضبط میشه
2. به زودی بازی منطقه ممنوعه ساخته میشه
خداحافظ...
.post {
background-image: linear-gradient(45deg, #ff00d9 0%, #ff0000 100%);
}

#گزارش #شفافیت

گزارش نهایی امور مالی مرکز نیکوکاری بشری مربوط به بهمن ماه 1398

طبق شرح تفصیلی موجود در تصویر، در تاریخ 98/12/01 طی جلسه ای با حضور مدیر عامل و مسئول امور مالی تمامی امور مالی مرکز از ابتدا تا انتهای بهمن 1398 مورد بررسی و مستندسازی قرار گرفت.
.

بسم الله الرحمن الرحیم
خب سلام دوستان با اموزش اتک دیداس و داس یا همون تکذیب سرور 
در خدمت شما هستم 
این اولین مطلب منه امیدوارم راضی باشین
============================
خب اول cmd یا همون کامند پرامت رو باز کنید و توش بنویسید

ادرس سایتی که میخواین اتک بدین ping
خب حالا به شما یه ادرس(ip) میده مثل این
8.8.8.8
بعد اون ادرسو اینجوری میزنید
ping 8.8.8.8 -t -l 80

خب دوستان من این 8.8.8.8 فرضی زدم
شما ایپی که بهتون دادن رو بزنید
و اینم بگم زیاد دل نبندین بش چون اصلا فایده ای نداره چ
آغاز ثبت نام پانزدهمین آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از اول بهمن‌
ثبت نام اولین مرحله پانزدهمین دوره آزمون اعطای مدرک تخصصی به حفاظ قرآن از روز سه‌‎شنبه، اول بهمن‌ماه سال جاری از سوی سازمان دارالقرآن الکریم، آغاز می‌شود. 
مهلت ثبت نام در این آزمون تخصصی تا پایان وقت اداری روز ۳۰ بهمن‌ماه خواهد بود.
حافظان می‌توانند در تاریخ اعلام شده به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان دارالقرآن الکریم (پایگاه تلاوت) مراجعه کنند و برای دریافت مدارک ت
اهنگ خداحافظ کنین من

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.
توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشد
با این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

دریافت
حجم: 9.38 مگابایت
برنامه سینماهای تبریز
برنامه سینماهای تبریز آپ دیت شده ۲۳ بهمن ۹۸طبق اعلام شورای صنفی نمایش همه ی سینماها روزهای سه‌شنبه ( به جز تعطیلات تقویمی ) نیم قیمت می‌باشند . .سینما ستاره باران بنا شده در خ نصف راه و روش - مجتمع تجاری ستاره بارانسینما الف بنا شده در بلوار ۲۹ بهمن ٫ فراتر از مریضخانه ۲۹ بهمن – مجتمع فرهنگی هنری ۲۹ بهمن - موسسه الفسینما - فزهنگیان - فلسطین – قدس – ۲۹ بهمن – انقلاب در محدوده چهارراه شریعتی ( شهناز )سینما آ
جهت کسب اطلاعات بیشتر درمورد ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 98 با مشاوران مرکز تهران مشاوره تماس حاصل فرمایید.
تماس از سراسر کشور از طریق تلفن های ثابت 8 صبح تا 12 شبحتی ایام تعطیل29 20 70 70 – 021
دانشگاه آزاد به دو روش با کنکور و بدون کنکور دانشجو می پذیرد. این دانشگاه بیش از 80 درصد رشته های خود را به صورت بدون آزمون ارائه می دهد. دانشگاه آزاد دو نوبت در سال برای ورودی مهر و بهمن به صورت بدون کنکور و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد. هم
«فرشته نگهبان» 
یکی بود یکی نبود یه دختر کوچولویی بود به نام صبا. صبا کیف مدرسه اش را برداشت و از مامان خداحافظی کرد تا به سمت مدرسه حرکت کنه.صبا بسم الله گفت و از خانه بیرون رفت.باد می آمد. باد در را محکم به هم زد صبا دستش را عقب کشید و گفت: وای نزدیک بود انگشتم لای  در بماند؟به خیابان رسید. موتورسواری با سرعت آمد، صبا خودش را عقب کشید.گفت: اگر موتور را نمی دیدم چه می شد؟به مدرسه  رسید. به آب خوری رفت. قمقمه اش را پر از آب کرد. دهانش را با زکرد و سر
☕️ فال چای  چهارشنبه 23 بهمن☕️
          تاریخ : 23 بهمن 1398
فروردین# :سرمایه ای پایدار☕️
اردیبهشت#:رهایی از مشکلات☕️
خرداد# :شک و بد گمانی☕️
تیر# :حسادت های بی جا☕️
مرداد# :جشن نامزدی☕️
شهریور# :میزبانی از فردی عزیز☕️
مهر#:دیداری لذت بخش☕️
آبان #:مهمانی کوچک☕️
آذر# :دوستاتی خوب☕️
دی# :ناراحتی روحی☕️
بهمن# :دوری از معشوق☕️
اسفند#:بهبود شرایط جسمی☕️*************************************
یه عروسی لاکچری و خاطره انگیز 
باغ عروسی تشریفات عروسی تشریفا
هفتم بهمن ماه ۹۶: ۶۵ کیلو
هفتم بهمن ماه ۹۷: ۴۵ کیلو
:/
لازم به ذکره وزن ایده ال من با توجه به قد و سیستم اسکلتی و شاخص توده بدنی و ... ۶۳ کیلو باید باشه...البته بدون وجود معده ازینم کمتر میشه طبیعتا.
به عبارتی در حال حاضر یه تیکه چوب خشکی هستیم که هی داره خشکتر میشه...
فرمانده گردانمون بود ، 
خدارحمتش کنه؛ شهید شد ، 
میگفت اگه تو یه شهر همه دنبال منافع خودشون باشن اون شهر میشه جنگل !  هرکسی چنگ میندازه تو سفره بغل دستیش برای یه لقمه بیشتر ! 
میگفت اما جبهه برعکسه، هرکی بیاد توش باید اول ساک منافعش رو بزاره زمین و جونش رو بگیره کف دستش. برای همین جبهه عین یه باغ ، پرنده درست میکرد ، این پرنده ها هم با این سنگرها یه بهشت ساخته بودن،
وقتی داشت شهید میشد گفت: این دنیای جنگلی بمونه دست اهلشُ، این بهشتِ باصفا هم مف
دانلود آهنگ احسان خواجه امیری سلام آخر
شعر: اهورا ایمان / ملودی و تنظیم: علیرضا کهن‌دیری
دانلود آهنگ خداحافظ ای داغ بر دل نشسته احسان خواجه امیری به نام سلام آخر هم اکنون با لینک مستقیم کیفیت 320 و 128 به همراه متن موزیک از سایت آپ آهنگ
Download New Music By : Ehsan Khajeh Amiri – Salame Akhar

ادامه مطلب
بی وقفه در ذهنم گذار می کند...
کسی نیست به من بگوید بس کن !؟ بعد از 5 ماه چه می خواهی؟
آخرش شوق دیدارش مرا خواهد کشت...
دیدار کسی که برایش ارزنی مهم نیست...
و من.... این جا.... در چه سیر می کنم ؟
آخرش آن بالا سری لبخند می زند و می گوید " دیدی تمام حرف هایت یادت رفت ؟ دیدی هنوز هم قلبت به خاطرش می کوبد..."
فراموشش خواهم کرد !!!!

----------------------------

سلام علیکم دوستان...
امید وارم کرونا نگرفته باشید :)

قراه بچه های مدرسه رو ببرن ورزنه...
سه نفر به علاوه معاونمون
قرار بود امروز با هم بریم
نشد ... 
اما به همین آسمون آبی که انقدر صاف و صیقلی بود که میشد توش تو را ببینم قسم
که همین جوری که راه میرم چشمام دنبال تو بود
یک شنبه که دم مترو بودم همش دنبال تو بود
شاید هنوز نمیدونی که دارم برات مینویسم... ولی روزی صدبار میام ببینم که تو چی مینویسی... 
رستگاری عاشقی در 22 بهمن 

با دانشگاه رفتیم کربلا ...پارسال بهمن...اره دیگه پارسال بهمن!
انقدددد مدیر کاروانمونو اذیت کردیم و دیوونه اش کردیم تقریبا ...داشت موهاشو میکند...!هی برمیگشت به ما میگفت منو اذیت نکنین دخترا...!تو رو خدا سر تایمتون بیاین‌..تو رو خدا بیاین سوار اتوبوس شیییین...
امروز فهمیدم ...فوت کرد!به خاطر کرونا!
باورم نمیشه...
میخوام زااار بزنم...
خیلیییییییییییی شوکه ام...
کل خاطرات کربلامون اومد جلو چشمم...
حرص خوردناش...غذا پخش کردناش...خستگیاش...خخخخ تا مینشست تو ا
سلام بر لحظه ای که زهیر با کلام همسرش حسینی شد... 

سلام بر لحظه ای که غلام سیاهی ندا سر داد: امیری حسین و نعم الامیر

سلام بر ناراحتی عباس، زمانی که دشمن فکر می کرد می تواند حسین را از عباس بخرد...

سلام بر سر بر نیزه بر افراشته حسین

سلام بر دستان ناتوان سجاد زمانی که هل من ناصر... پدر نه امامش را شنید... 

سلام بر لحظه اذن میدان گرفتن زینب برای پسرانش

سلام بر لبان تشنه اکبر که با آن رضایت شهادت را از پدر گرفت... 

السلام علی الحسین 
بربسیجی دلاور یاورقرآن سلام/حامی خوب ولایت ازبرجانان سلام/صف شکن درجبهه حق میخروشد دائما/حامی اسلام ورهبربرکت ایمان سلام/رادمردبابصیرت لشکر ایران ماست/ازبرای یاورحق بنده رحمان سلام/هم شجاع وقهرمان شددرنبرد دشمنان/رهروراه شهیدان اسوه دوران سلام/هست رزمنده همیشه دررکاب رهبری/عاشق خط امام وزمزم احسان سلام/گشته الگوی زمانه استقامت محوراست/بربسیجی های ناب کشور ایران سلام/لشکرصاحب زمان راباز معنا کرده است/اوشفاازبهرشیعه میشود درمان سلام/
  سلام به همه ی شما عزیزان!

آقا من یه مدت پست نمیذارم.چون فکر میکنم یکسری از مطالب خام هستند و بیانشون کردم(البته مقصودم عقاید نیست بلکه طرز بیان هست.) این طوری شد که خیلی از پست ها باعث ناراحتی بعضی ها شد و خیلی هام مورد کج برداشتی شد.
به هر حال من یه مدت نیستم. یه مدت آسایش داشته باشین!
این مدت می تونه یه هفته باشه تا دو سه ماه.
مطمئنا با مطالبی قوی تر و استدلال های بی برو برگرد بر می گردم.

دانلود سرود انقلابی 22 بهمن

بیا بیا که شمیم بهار می‏آیددل رمیده ما را قرار می‏آیدسر از افق بدرآورد صبح آزادیسرود فتح و ظفر زین دیار می‏آیدبیا که شد سپری دوره تباهی‏هازمان سروری و اقتدار می‏آیدگریخت ظالم و برچیده شد بساط ستمنهال حق و عدالت به بار می‏آیدبیا که گر رود اهریمن از وطن بیرونفرشته از طرف کردگار می‏آیدخوش آمدی به وطن مقدمت گرامی‏بادصدای هلهله از هر گذار می‏آید
ادامه مطلب
نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98
نحوه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن ماه 98 با ثبت نام بدون کنکور از بهمن ماه 96 تفاوت دارد و ملاک اصلی پذیرش معدل کتبی دیپلم می باشد و برای بهمن ماه 97 شانس داوطلبان بالاست به طوری که انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه بر اساس میزان بالا و پایین بودن معدل انجام می گیرد.
داوطلبان می توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر از میزان قبولی معدل کسب شده برای دانشگاه ها با مشاوران مجرب درخت دانش از طریق شماره
برحریم کربلا کاشانه ایمان سلام/بر حسین وزینب ومجموعه یاران سلام/سرزمینی که سراسرعشق معنامیکند/مسلم وهانی نخستین گوهراحسان سلام/برحبیب وحرو عابس بربریروشاکری/جمله اصحاب مولادردلش طوفان سلام/نوجوان مجتبی و یاوران برعلی/اصغرشش ماهه اوتشنه دوران سلام/شدجوان کربلایی شبه پیغمبر بود/برعلی اکبرش درپهنه میدان سلام/درکنار علقمه عباس غوغاکرده است/بر علمدارحسینی حامی قرآن سلام/ناظربرقتلگاهش زینب وسجادبود/درحریم شاه دین برحضرت جانان سلام/سخت ش
به اطلاع کلیه داوطلبان آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان بهمن ماه ۹۷ می‌رساند، ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه بهمن ۹۷ تا روز جمعه مورخ ۹۷/۰۹/۰۹ تمدید گردیده است و داوطلبان می‌توانند تا پایان ساعت ۱۶ روز جمعه برای ثبت‌نام اقدام نمایند. لازم بذکر است مهلت زمانی تعیین شده به هیچ عنوان قابل تمدید نخواهد بود لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.
یه بار شب بیست و دو بهمن بودبرف اومده بود سنگینمن خونه شما بودممن بودم و تو..رفتیم از حیاط سینه پر برف اوردیم تو... نشستیم دم در حیاط.. تو یه صورت آدم برفی درست کردی... یادمه شکلش هنوز.. بعد ساعت ۹ که شد شروع کردیم دوتایی الله اکبر گفتن...اون روزا، این روزا دور بود و محال ولی خب ما که نمیدونیم چی قرار پیش بیاد....کاش بیشتر قبولت داشتیم
سلام برتو     که زیباترین  شیرین ترین  و  پرنشاط ترین کلمه  سلام است 

سلام برآسمان و زمین   و سلام برعشق 

هیچ بارانی ردپای خوبان را از کوچه های خاطرات نخواهد شست

دوست داشتن فقط گفتن نیست

گاه سکوت است

گاه نگاهی مهربان است

گاه دعا از دل و جان است

و گاه یک پیام  

در بیست و دومین روز از بهمن ماه سال 98،مردم نجیب و ولایتمدار و مسئولان  شهر و بخش آب پخش با حضور حماسی در راهپیمایی 22 بهمن،با آرمانهای ناب انقلاب اسلامی تجدید بیعت کردند.
بخشدار و امام جمعه آب پخش سخنرانان این مراسم بودند.
اجرای زیبای گروه سرود شهید برونسی محله قلایی شهر آب پخش و رزم آهنگ کونگ فو کاران باشگاه شهدای آب پخش،دکلمه زیبای نوجوان امیرعلی باقری و قرائت قطعنامه از دیگر بخش های این مراسم بود.
احسان طوسی اجرای این برنامه را بر عهداه د
عرضم به حضورتون که من تصمیم گرفتم برم همون حسابداری، رفتم از مدرسه مدارکمو گرفتم،کپی گرفتم و همه کارارو کردم، رفتم کافی نت که ثبت نام کنم،هرچقدر تلاش می‌کردیم وارد شیم نمیشد،بعد یهو اقاهه گفت میخوای کد ورودی بهمنم بزنیم؟ شاید وارد شد، گفتم باشه بزن چون مطمعن بودم ورودی مهرم.
و بله درست حدس زدید، خاک بر سرم شد رفت،ورودی بهمنم
گفتم اقا نمیخواد ثبت نام کنی مدارک منو بده من برم فقط،اخه آدم با هر عقلی بخواد فکر کنه وقتی ورودی بهمن باشم چه کاریه

قائم‌مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور عنوان ایام الله دهه فجر چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را با شعار محوری «انقلاب اسلامی، زنده و پویا در پرتو ولایتمداری، جهاد و مقاومت» اعلام کرد

-شنبه 12 بهمن ماه 98مناسبت: بازگشت پیروزمندانه حضرت امام خمینی ( رحمت الله علیه)عنوان روز: ولایتمداری، انقلابی‌گری، پیوند ناگسستنی امت و امام-یک‌شنبه 13 بهمن 98عنوان روز: تفکر دینی، فرهنگ و هنر انقلابی، تمدن نوین اسلامی-دوشنبه  14 بهمن 98مناس
ثبت‌نام کنکور سراسری از روز چهارشنبه مورخ 98/11/16 (شانزدهم بهمن ماه‌ 1398) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز پنجشنبه مورخ 98/11/24 (بیست و چهارم بهمن ماه‌ 1398) پایان می‌پذیرد؛ لذا داوطلبان می‌توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال 1399 ثبت‌نام نمایند.
نحل ثبت نام :ایرانشهرکافی نت فرزاد

دانلود فیلم ایرانی خداحافظ دختر شیرازی
دانلود فیلم خداحافظ دختر شیرازی به کارگردانی افشین هاشمی و تهیه کنندگی فرشته طائرپور در ژانر اجتماعی ساخته شده است در این فیلم بازیگرانی مانند شبنم مقدمی، افشین هاشمی، آیسان حداد، مونا فرجاد، حسین محب‌اهری، ونوس شمس و رویا تیموریان نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم زیبا و دیدنی را از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
تیزر فیلم اضافه شد
کارگردان: افشین هاشمی
موضوع: اجتماعی
محصول: ایر
بسم الله 3 بهمن 1357 (سه شنبه) :
 شورای سلطنت که برای حفظ رژیم سلطنتی در ایران تشکیل شده بود منحل گردید.
 4 بهمن 1357 (چهارشنبه) :
 برای جلوگیری از حضور امام خمینی در بین مردم ایران ارتش فرودگاه مهرآباد را به اشغال درآورد.
 5 بهمن 1357 (پنج شنبه) :
 دولت بختیار 3 روز فرودگاههای کشور را بست.
ادامه مطلب
یه زن نمی‌تونه 
دوستت داشته باشه
بعد دوستت نداشته باشه
بعد دوباره دوستت داشته باشه!
یه زن فقط می‌تونه
 دوستت داشته باشه
دوستت داشته باشه
 دوستت داشته باشه
و بعد دیگه
هیچ‌وقت دوستت نداشته باشه!

خداحافظ گری کوپر 
 رومن گری 
+در مورد من که درسته . 
وقتی چیزی تموم میشه دیگه هرگز شروع نمیشه .
دلیلش هم خیلی ساده است . 
من راههای زیادی را برای حفظ کسانی که دوست شون دارم امتحان میکنم . به زعم خودم چیزی کم نمیذارم .
اما گاهی طرف مقابل تمام راهها را مس
تو صبر از من توانی کرد و من 
من صبر از تو نتوانم
احساس میکنم باز دوتایی رفتن سفر در توضیح نبودنش هم میخواد مثل همیشه با شیطنت و خنده بگه چرا توقع داری همه جا با ما باشی؟ مشغول کار و زندگیت باش تا برگردیم. انقدر هم نپرس کِی برمیگردین. بعد هم بگه دختر تو چرا همش گوشی دستته! خداحافظ
معرفی کتاب:
«سلام بر ابراهیم» کتابی است که در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهیم هادی» منتشر شده است. این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.
شهید هادی در یکم اردیبهشت ماه سال ۳۶ دیده به جهان گشود و پس از بیست و هفت سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال ۶۱
فردا(22 بهمن) روزی است که انقلاب ما پیروز شده است و دیگر استکبار مستبد در کشور ما حکم رانی نمی کند.روزی است که حق مردم از چنگال رژیم نوکر آمریکا،در می آید.فردا روز پیروزی انقلاب ماست.
به همین خاطر فردا برای سالگرد این افتخار بزرگ همه می آییم.

سلام بر حسین (ع)سلام بر دستان کوچک رقیه سه ساله 
سلام بر لب های خشک علی اصغر او که سیرابی اش به چند قطره آب داغ ابدی بر دلهاست 
سلام بر علم عباس 
بر قامت اکبر 
بر نجابت قاسم 
بر معصومیت عبدالله 
و بر تنهایی و صبر زینب سلام 
سلام بر محرم
سلام خدمت گچکاران شهرستان جیرفت 
جلسه ای که در روز پنجشنبه مورخه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸ در ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در مسجد امام حسن برگزار شد جلسه خوب و کار آمدی بود که در آن نظراتی در مورد اتباع بیگانه مطرح شد و تصمیماتی هم در مورد لیست قیمتها گرفته شد که قرار بر این شد که در سال جدید تغییراتی در این خصوص اعمال شود.
همچنین با برگزاری این جلسه تقریبا ۴۰ تا ۵۰ نفر از گچکاران شهر گرد هم آمده و نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کرده و جمعی گرم دوستانه را بوجود آوردند.
به نام خداچندین روز است که سعی می‌کنم کلمه‌ها و جمله‌ها را کنار هم ردیف کنم، نمی‌شود! هی جمله‌ها را بالا و پایین می‌کنم و نمی‌شود! نتوانستم از نوشتنش منصرف شوم. نتوانستم بهمن ۹۸ را با همه قشنگی‌هایش ثبت نکنم! بهمن دو سال پیش، ترسیده بودم از اشتباه دوباره، از پشیمانی دوباره، از ترس‌ها و عذاب‌ها و ناراحتی‌ها. تصویر خودم را گوشه اتاق توی ذهنم دارم که با حال بلاتکلیف و پر از تردید، نشسته بودم و از خدا خواستم که اگر اتفاقی که از بهمن ۹۶ شروع
بیست و دوی بهمن که حیات وطن است                                                         
خود روح خدایی است که در جان و تن است                                                       
ما زنده به آنیم و از آن یاد کنیم                                                     
یوم الهی که یادگار از آن ماه بهمن است                                                 
یوم الله۲۲ بهمن، روز پیروزی حق بر باطل را تبریک می گویم            
Artist: iKON | Music Name: Goodbye Road | Genre: Pop | Released: 2017 | Album: iKON JAPAN DOME TOUR 2017 | iKON – Goodbye Road (Music Video)

هنرمند: آیکون | نام موزیک: خداحافظ جاده | سبک: پاپ | تاریخ انتشار: 2017 | ملیت: کره جنوبی
دانلود موزیک ویدیو کره ای (آیکون) iKON با نام (خداحافظ جاده) Goodbye Road
ادامه مطلب
تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 در نوبت عصر:
به گزارش خبرینو به نقل از گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از قزوین در رابطه با تعطیلی مدارس قزوین 28 بهمن 98 ، مؤمنی مدیر روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: علیرغم بارش برف در تمامی نقاط استان قزوین، مدارس نوبت عصر استان همچنان دایر است.
بارش برف از ساعت ۴ و ۴۵ دقیقه صبح امروز در استان قزوین آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.

منبع: سایت خبری خبرینو

فونت بهمن ، یک فونت بسیار زیبا و جدید و با وزن سنگین می باشد که کاربرد های زیادی از جمله در طراحی پوستر و ... دارد ، متاسفانه فونت بهمن رایگان نیست و در اصل راهی برای دانلود رایگان فونت بهمن وجود ندارد و باید آن را از وبسایت فروشگاهی مریم سافت خریداری نمایید .
با این وجود اگر توانایی خرید فونت بهمن را ندارید نگران نباشید!! زیرا فونت های فارسی و انگلیسی بسیار زیبای دیگری مانند فونت بهمن نیز وجود دارد که توسط بهترین طراحان ایرانی یا خارجی طراحی ش
@arnikaseir تور تفلیس    
  28 دی به 01  بهمن 3شب و 4 روز
✈️ پرواز تابان 15:00 - 18:00 3*  TIPSY 1.340 3*  EURASIA 1.470 3*  DALIDA 1.710 3*  ELLEGANCE 1.770 4*  GURU 1.850 4*  GRAND GMP 1.910 4*  GREMI 1.930 4*  TOSCANO 1.970 4*  JAZ 2.120 4*  LM CLUB 2.140
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
☎️021-88762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زیر تماس بگیرید.☎️021-88759777@arnikaseir
به نقل از سایت مشاوره تحصیلی بدون آزمون هیوا ، ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه های سراسری 98 دو بار در سال و برای ورودی مهر و بهمن برگزار می شود . داوطلبان ورودی نیمسال دوم تحصیلی می بایست جهت ثبت نام رشته ای بدون آزمون دانشگاه های سراسری بهمن 98 مطابق اطلاعیه سازمان سنجش عمل نمایند و پیش از ثبت نام شرایط را مطالعه کرده و مدارک ثبت نام بدون کنکور سراسری بهمن 98 خود را آماده نمایند .
برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید : 

www.heyvagroup.
وقتی تو آمدی و به تو ای ماه خدا، سلام کردم، گمان
نمی کردم این همه زود، وقت وداع فرا می رسد.
درست است که گفته اند هر سلامی، خداحافظی هم به دنبال
دارد اما؛ فکر نمی کردم جدایی از تو این همه تنهایی به بار آرد.
نمی گویم سخت نبود روزهای بلند، گرسنگی و تشنگی،
خستگی و بی رمقی، می گویم سخت بود نافرمانی از خواست تو.
خدای من! من به اطاعت امرت دهان بستم از خوردنی ها و
نوشیدنی ها و چشم بستم از آلودگی ها وگوش گرفتم از همه دلبستگی ها.  و در این مدت همه گوش و چشم و
برحسین وکربلا وبرمحبانش سلام/برسپاه انقلاب و پاسدارانش سلام/جنگ مابا دشمن دین تاهمیشه برقرار/بهرعمارولایت گنج ایمانش سلام/شدسپاه پاسداران سرفراز وجاودان/برسلیمانی ایران مردمیدانش سلام/دشمنان ملت مامثل شمرو حرمله/بهرنابودی دشمن تابه پایانش سلام/پاسداربابصیرت هرکجایی حاضراست/بر خلوص بندگی و عشق ایرانش سلام/دررکاب رهبرمامی خروشد درجهان/برامام ومقتدا وبرشهیدانش سلام/شیعیان پاک مهدی برفرج آماده باش/تاظهور حضرت اوبهریارانش سلام/
تمام این مدت سعی کردم دووم بیارم اما واقعا نمی‌تونم. نمی‌خواستم این مجموعه این‌جا به پایان برسه، می‌خواستم تا ته‌ش برم اما وقتی حرفی برای گفتن ندارم نوشتن بیش‌تر از این که لذت باشه، تبدیل به عذاب می‌شه واسم. تمام این مدت -امسال- و حدودا از یک و نیم سال قبلش پی خودم گشتم. گمونم امسال رد پاهایی از خودم رو پیدا کردم و راه افتادم دنبالش. گاهی وقت‌ها از مسیر خارج شدم، گاهی وقت‌ها رد پاها کم‌رنگ شدن، گاهی وقت‌ها هم عمیقا احساس کردم که «آره! هم

کتاب خداحافظ کرخه: یک کتاب پر از لحظه های مهیج و جذاب و البته طنز

کتاب خداحافظ کرخهنویسنده: داوود امیریانانتشارات: سوره مهر
بریده کتاب:
یک روز دستور آمد وسایل را جمع کنیم وبه خط دوم بردیم. چادرها و وسایل را به پشت کامیون منتقل کردیم وخودمان سوار اتوبوس شدیم. یکی از بچه‌ها با خودش یک جوجه آورده بود که حالا تبدیل به مرغ شده بود اما چه مرغی! حیوان مادرمرده از بس صدای شلیک گلوله وآر پی جی شنیده بود پرهاش ریخته بود و به قول بچه ها موجی شده بود و
سلام اینجانب علیرضا خجسته از شهر بهمن از توابع شهرستان آباده استان فارس عرض سلام و خسته نباشید دارم اینجانب سال گذشته یک جلسه از برنامه سه شنبه های مهدوی را در شهر خودم برگزار کردم و قصد دارم مجدداً این برنامه را اجرا کنم که به حمایت های مالی نیاز دارم ،پیج قبلی بنده به آدرس instagram.com/seshanbeh_haaye_mahdavi_bahman
 البته من با همین نام کاربری دوباره این صفحه را درست کرده ام که ممکن است صفحه قبلی من را نیاورد بنابراین لطفاً در ذره بین اینستاگرام خود نام شهر
«سلام بر ابراهیم» کتابی است که در قالب زندگینامه ای مختصر و ۶۹ خاطره درباره شهید بزرگوار و مفقود الاثر «ابراهیم هادی» منتشر شده است. این نوشتار حاصل بیش از پنجاه مصاحبه از خانواده، یاران و دوستان آن شهید است که همگی نگارنده را در گردآوری این مجموعه ارزشمند یاری رساندند.شهید هادی در یکم اردیبهشت ماه سال ۳۶ دیده به جهان گشود و پس از بیست و هفت سال زندگی پر فراز و نشیب، در عملیات والفجر مقدمّاتی در منطقه فکه، بیست و دوم بهمن سال ۶۱ به درجه رفیع

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها